Aktualności z obiektu

czwartek, 8 kwietnia 2021 Modernizacja pokoi w dawnym Hotelu Melodia w Juracie

Modernizacja pokoi w dawnym Hotelu Melodia w Juracie

W toku jest kolejny etap modernizacji rozpoczętej w dawnym hotelu Melodia w Juracie. Zaprezentowano pierwsze efekty zmian i plany związane z obiektem i jego włączeniem do Best Western Hotel Jurata.

poniedziałek, 9 kwietnia 2018 Best Western w Juracie z wnętrzami po modernizacji

Best Western w Juracie z wnętrzami po modernizacji

W Święta Wielkanocne goście trzygwiazdkowego Best Western Hotel Jurata mogli odwiedzić już salę jadalną Wanta, której odnowienie trwało do końca marca. W nowo otwartej sali, która może pomieścić ok. 100 osób, dominują nadmorskie klimaty: granat, biel i beż połączone z jasnymi drewnianymi meblami oraz dekoracyjnymi dębowymi deskami. Główną ozdobą przestrzeni jadalnej są grafiki przedstawiające ryby oraz duże białe lampy. Za całość projektu odpowiada biuro Warsztat Wnętrz. Wraz z salą jadalną wyremontowane zostało lobby w sąsiadującym budynku Melodia.

wtorek, 5 kwietnia 2016

Hotel Jurata pod szyldem Best Western. Obiekt zapowiada zmiany

Oferowane przez hotel Jurata pokoje, sala konferencyjna oraz strefa spa & wellness przeszły gruntowne zmiany i modernizację za sprawą dołączenia hotelu do sieci Best Western. Obiekt w nowej odsłonie dostępny będzie dla gości od czerwca br.

środa, 8 lipca 2015

Spółka Port-Hotel ma nowy hotel konferencyjny w Juracie

Port-Hotel wzbogacił się o kolejny obiekt. Tym razem to trzygwiazdkowy hotel Jurata na Półwyspie Helskim, który oferuje 45 pokoi oraz salę konferencyjną dla 150 osób.