Aktualności z obiektu

piątek, 6 marca 2020 Nowoczesna strefa Wellness i sale konferencyjne w Best Western Plus Podklasztorze

Nowoczesna strefa Wellness i sale konferencyjne w Best Western Plus Podklasztorze

Od dziś w Best Western Plus Hotel Podklasztorze w Sulejowie pod Warszawą działa odnowiona strefa Spa & Wellness. Po zakończonej inwestycji w mazowieckim trzygwiazdkowcu do dyspozycji gości oddane zostały również nowoczesne sale konferencyjne oraz nowa siłownia, sala gier i sala zabaw dla dzieci.

poniedziałek, 27 lutego 2017 Sulejowski hotel po modernizacji dołącza do grupy Best Western Plus

Sulejowski hotel po modernizacji dołącza do grupy Best Western Plus

Po zakończeniu kosztującej kilkanaście milionów złotych modernizacji, do grupy Best Western Plus dołączył w ostatnich dniach lutego mieszczący się przy ulicy Jagiełły w Sulejowie trzygwiazdkowy Hotel Podklasztorze.

poniedziałek, 27 lipca 2015

Konferencje w hotelu Best Western Podklasztorze od stycznia 2016

Już w styczniu 2016 roku hotel Podklasztorze w Sulejowie dołączy do sieci Best Western i przyjmie pierwszych gości. Obiekt mieści się s zabytkowym Opactwie Cystersów i będzie dysponował 5 salami konferencyjnymi, 50 pokojami oraz strefą spa.

piątek, 20 marca 2015

Zabytkowy hotel konferencyjny Podklasztorze dołączy do Best Western

W styczniu 2016 roku sieć Best Western wzbogaci się o kolejny obiekt. Tym razem będzie to wyjątkowy z powodu historii i architektury tego miejsca, hotel Podklasztorze położony w województwie łódzkim. Hotel ze względu na swój trzygwiazdkowy standard będzie funkcjonował pod marką Best Western Plus.