Aktualności z obiektu

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Z restauracją Adama Gesslera

Rzeszowski Bristol od lipca 2013 r.będzie miał nową kuchnię. Swoją pierwszą na Podkarpaciu restaurację otworzy tam Adam Gessler.

poniedziałek, 25 lutego 2013

Otwarto pierwszy pięciogwiazdkowy hotel na konferencje na Podkarpaciu

W sobotę, 23 lutego 2013 r. miało miejsce oficjalne otwarcie kompleksu hotelowego przy rzeszowskim rynku. Wyposażony w nowoczesne sale konferencyjne hotel Bristol nawiązuje swą architekturą do tradycji Podkarpacia i jest pierwszym pięciogwiazdkowym hotelem w tym regionie.

sobota, 23 lutego 2013

Otwarcie obiektu

środa, 6 lutego 2013

Pięciogwiazdkowy hotel na konferencje w Rzeszowie rusza 23 lutego 2013 r.

Znajdujące się w rzeszowskim obiekcie centrum konferencyjne zainauguruje swoją działalność już 21 lutego 2013 r. W kolejnych dniach hotel przyjmie pierwszych gości.

czwartek, 24 stycznia 2013 Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia pięciogwiazdkowego hotelu na konferencje w Rzeszowie

Trwają ostatnie przygotowania do otwarcia pięciogwiazdkowego hotelu na konferencje w Rzeszowie

Już 15 lutego 2013 r. na Podkarpaciu ruszy pierwszy pięciogwiazdkowy hotel. Znajdzie się w nim kompleks nowocześnie wyposażonych sal konferencyjnych, które będą mogły pomieścić nawet do 700 osób.

piątek, 30 listopada 2012

Już w lutym 2013 r. ruszy pierwszy pięciogwiazdkowy hotel konferencyjny na Podkarpaciu

Na połowę lutego 2013 r. zaplanowano uroczyste otwarcie luksusowego hotelu położonego tuż przy rynku rzeszowskiej Starówki. Dysponujący siedmioma salami konferencyjnymi obiekt ma kierować swoją ofertę zarówno do ludzi biznesu jak i osób ceniących sobie nowoczesny styl życia.

czwartek, 22 listopada 2012

Aksjon operatorem pięciogwiazdkowego hotelu w Rzeszowie

Firma Aksjon podpisała umowę na zarządzanie Hotelem Bristol Rzeszów. Kontrakt jest konsekwencją pozytywnie ocenionych działań przygotowawczych do otwarcia obiektu, które spółka realizuje na podstawie wcześniejszej umowy z inwestorem.