Aktualności z obiektu

piątek, 5 czerwca 2020

Campanile Bydgoszcz wdrożył specjalną politykę bezpieczeństwa

Campanile Bydgoszcz zapewnia swoim gościom bezpieczny i spokojny pobyt dzięki wdrożeniu specjalnej polityki bezpieczeństwa. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie: https://www.louvrehotels.com/en/charter-commitment.

wtorek, 4 sierpnia 2015 Natalia Kukowska nową dyrektor hotelu Campanile w Bydgoszczy

Natalia Kukowska nową dyrektor hotelu Campanile w Bydgoszczy

Trzygwiazdkowy hotel Campanile Bydgoszcz oferujący 59 pokoi oraz dwie sale konferencyjne ma nową dyrektor generalną. Stanowisko to od 1 lipca br. obejmuje Natalia Kukowska.

poniedziałek, 22 lipca 2013

Nowo otwarty hotel Campanile w Bydgoszczy zaprasza na konferencje

W należącym do Louvre Hotels Group i posiadającym dwie sale konferencyjne bydgoskim obiekcie można już organizować szkolenia, konferencje i warsztaty.

sobota, 20 lipca 2013

Otwarcie obiektu

wtorek, 16 lipca 2013

Hotel na konferencje w Bydgoszczy otworzy się w połowie lipca 2013 r.

Jest to pierwszy w Bydgoszczy hotel należący do międzynarodowej sieci Louvre Hotels Group. Został zaprojektowany w oparciu o standardy nowej generacji marki Campanile, oferujące nowoczesne ergonomiczne rozwiązania.

poniedziałek, 17 czerwca 2013

Hotel na finiszu

Dziesiąty w Polsce hotel sieci Campanile jest już niemal gotowy. W wakacje przyjmie pierwszych gości.

czwartek, 4 kwietnia 2013

Zostanie otwarty miesiąc później niż planowano

Prace na budowie trzygwiazdkowego bydgoskiego hotelu zakończą się w czerwcu 2013 r., a sam obiekt, w którym trwają obecnie czynności związane z wyposażeniem wnętrz, zostanie oddany do użytku miesiąc później.

środa, 30 stycznia 2013

Nowy hotel konferencyjny w Bydgoszczy ruszy w czerwcu 2013 r.

U zbiegu ul. Jagiellońskiej i Chopina dobiega końca rozpoczęta w 2012 r. budowa kolejnego bydgoskiego hotelu. Obiekt będzie dziewiątym hotelem marki Campanile w Polsce.

czwartek, 22 listopada 2012

Otworzy się w czerwcu 2013 r.

28 czerwca 2012 r. firma Eiffage Budownictwo Mitex podpisała umowę na budowę Hotelu Campanile w Bydgoszczy u zbiegu ulic Jagiellońskiej i Chopina. Plac budowy pod obiekt został przejęty przez generalnego wykonawcę robót w dniu 3 lipca.