Aktualności z obiektu

środa, 29 kwietnia 2020 Eventy w czasach zarazy

Eventy w czasach zarazy

Czy w sytuacji, kiedy większość z nas jest zmuszona do pozostania w domu, można zorganizować konferencję, szkolenie albo większe spotkanie? Tak! Centrum eventowe Concordia Design z siedzibą w Poznaniu i we Wrocławiu oferuje usługę streamingu i daje możliwość dzielenia się wiedzą bez ruszania się zza biurka!

wtorek, 15 stycznia 2019 Byliśmy, widzieliśmy Concordia Design. Tu zaprojektujesz swój event!

Byliśmy, widzieliśmy Concordia Design. Tu zaprojektujesz swój event!

Warto wiedzieć, co w trawie piszczy, gdzie powstały nowe hotele konferencyjne i które obiekty eventowe zainwestowały w swój rozwój. Takim miejscem na mapie stolicy Wielkopolski jest Concordia Design, oryginalna przestrzeń na równie oryginalne pomysły. Od naszych ostatnich odwiedzin dużo się zmieniło. Powiększono przestrzeń konferencyjno-eventową na 1. poziomie, która jest teraz jeszcze lepiej skrojona do potrzeb organizatorów spotkań. Przeniesiono restaurację Concordia Design, która dzięki temu otworzyła się na miasto, zachwyca oryginalnymi wnętrzami oraz autorskim menu. Zaciekawieni?

poniedziałek, 7 listopada 2016

Nowy zarządca Auli ARTis w Poznaniu

Od stycznia przyszłego roku poznańskie centrum konferencyjne Concordia Design przejmie pod opiekę salę koncertowo-teatralną, jedną z największych tego typu w stolicy Wielkopolski. Aula ARTis, bo o niej mowa, mieści się w budynku uczelni Collegium Da Vinci przy ul. Kutrzeby 10.

wtorek, 3 listopada 2015

Byliśmy, widzieliśmy: Concordia Design w Poznaniu, czyli eventy i konferencje w twórczej atmosferze

Co sądzicie o prawdziwym, miękkim trawniku w sali podczas eventu? Albo cateringu konferencyjnym, który idealnie kolorystycznie odpowiada marce klienta? Jeśli zależy Wam na efekcie „wow” i profesjonalnym scenariuszu wydarzenia, przygotowanym przez obsługę według autorskiej koncepcji – to koniecznie przeczytajcie naszą relację z wizyty w Concordia Design. Takie rzeczy znajdziecie tylko w Poznaniu!