Aktualności z obiektu

wtorek, 7 maja 2019 Byliśmy, widzieliśmy Copernicus Toruń Hotel. Konferencje dla wymagających

Byliśmy, widzieliśmy Copernicus Toruń Hotel. Konferencje dla wymagających

"Nie cofa się ten, kto związał się z gwiazdami". A kierując się słowami Leonarda da Vinci, nie musimy gwiazd szukać na niebie. Wystarczy wybrać się do Torunia, gdzie znajduje się Copernicus Toruń Hotel, czterogwiazdkowy obiekt, w którym konstelacje rozświetlają hotelowe ściany, a inspiracje gwiazdami stanowią ważny element wystroju. Oferta hotelu wciąż jest wzbogacana i dostosowywana do oczekiwań gości. Jeśli więc poszukujesz wyjątkowego miejsca na konferencje w Toruniu, o drogę pytać nie musisz. Wskażą Ci ją gwiazdy. A my dzielimy się relacją z wizyty w ramach „Open Day”.

czwartek, 14 lutego 2019

Wkrótce Open Day: poznaj konferencyjne atuty Copernicus Toruń Hotel!

Potencjał konferencyjny i eventowy czterogwiazdkowego Copernicus Toruń Hotel będzie można sprawdzić podczas zaplanowanego na 17 i 18 kwietnia br. wydarzenia dla branży MICE – Open Day. Agencje eventowe oraz przedstawiciele firm zainteresowanych zorganizowaniem w przestrzeniach hotelu targów, konferencji i spotkań biznesowych będą mieli okazję przekonać się, jak Copernicus Toruń Hotel sprawdza się w żywiole.

czwartek, 22 marca 2018

Event pod namiotem? Copernicus wzbogaca swoją ofertę

Wraz z cieplejszymi miesiącami coraz popularniejsze jest organizowanie eventów na świeżym powietrzu. Czterogwiazdkowy Copernicus Toruń Hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i od kwietnia br. oddaje do ich dyspozycji duży namiot zewnętrzny (600 mkw.). W namiocie można zaaranżować przyjęcie przy okrągłych stołach na 400 osób, a podczas bankietu stojącego pomieści się tu nawet 500 uczestników eventu. Namiot będzie znajdował się na zielonym terenie wokół hotelu (16 000 mkw.), a dużym atutem jest położenie z widokiem na Wiślany Bulwar.

środa, 10 lutego 2016

Nowoczesny i dbający o uczestników konferencji – Copernicus w finale EBA!

Copernicus Toruń Hotel to miejsce, które od kilku lat spełnia wszystkie najwyższe wymagania gości oraz organizatorów konferencji. A teraz to doceniono – obiekt został finalistą prestiżowej nagrody European Business Awards!

poniedziałek, 5 października 2015

Hotel Copernicus w Toruniu nominowany do European Business Awards

Hotel konferencyjny Copernicus z Torunia, prowadzony przez spółkę L&P z siedzibą w Bydgoszczy, otrzymał nominację do prestiżowej nagrody European Business Awards 2015/2016 w kategorii „Zorientowanie na Klienta”.

środa, 5 lutego 2014

Copernicus Toruń Hotel ma już cztery gwiazdki

W grudniu 2013 r. hotel konferencyjny w Toruniu zyskał czterogwiazdkową kategoryzację.

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Toruński hotel otwarty na biało

Czterogwiazdkowy Copernicus w Toruniu został oficjalnie otwarty podczas White Garden Party. Uroczyste przecięcie wstęgi, które symbolicznie zainaugurowało działalność hotelu, było jednocześnie rozpoczęciem świętowania przy muzycznych standardach. Copernicus w szczególności liczy na klientów z sektora MICE.

wtorek, 14 maja 2013

Już oficjalnie zaprasza na konferencje

Co prawda czterogwiazdkowy toruński hotel działa już od kilku miesięcy, ale dopiero 10 maja 2013 r, miało miejsce jego oficjalne otwarcie.

środa, 5 grudnia 2012

Otwarty w listopadzie 2012 r. hotel konferencyjny oddaje do użytku basen i klub nocny

Jeszcze w grudniu 2012 r. w nowootwartym toruńskim hotelu działać będzie strefa rekreacyjna. Będzie ona dostępna nie tylko dla gości obiektu i uczestników odbywających się w nim konferencji, lecz dla każdego, kto zechce z niej skorzystać.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowe sale konferencyjne w Toruniu

Do końca roku do użytku planowano oddać Europejskie Centrum Konferencyjno-Hotelowe Copernicus w Toruniu. Ostatnio pojawiły się jednak spekulacje jakoby ustalony termin miał zostać niedotrzymany.
 

 

 

 

 

 

 

 

Nowe Centrum, znajdować się będzie u zbiegu Bulwaru Filadelfijskiego i ul. Popiełuszki, niedaleko toruńskiego Starego Miasta. Nowoczesny obiekt o standardzie czterech gwiazdek stanie w miejscu, gdzie wcześniej znajdowało się kąpielisko Wodnik. Powierzchnia użytkowa całego kompleksu wyniesie ok. 16 000 m2.


Do dyspozycji gości hotel planuje udostępnić około 150 komfortowo wyposażonych pokoi i apartamentów zlokalizowanych w głównym budynku.
Zaplecze konferencyjne przygotowane na organizację kongresów, konferencji, naukowych debat, szkoleń i różnego rodzaju eventów znajdować się będzie na parterze budynku. Sale konferencyjne zostaną wyposażone w wysokiej jakości sprzęt, niezbędny podczas organizacji spotkań biznesowych na europejskim poziomie.


Przy obiekcie dostępne będą atrakcje sportowe jak zespół basenów, kręgielnia, korty tenisowe siłownia a także kompleks SPA, gdzie zrelaksować się będzie można po ciężkim dniu.


Przy hotelu znaleźć ma się również parking na 220 samochodów oraz garaż podziemny. Nie zabraknie też restauracji oraz baru.


Inwestorem Europejskiego Centrum Konferencyjno-Hotelowego Copernicus jest spółka L&P z Bydgoszczy. Obecnie trwa odbiór techniczny hotelu i basenów w stanie surowym.


Wśród obiektów o podobnym standardzie w Toruniu wymienić można m.in: Hotel Filmar, Mercure Helios Toruń oraz Hotel Bulwar.

 

 

źródło: www.propertynews.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Opóźnia się budowa

Opóźnia się budowa nowoczesnego centrum konferencyjno-hotelowego w Toruniu.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy termin otwarcia

Wyznaczony został nowy termin otwarcia Hotelu Copernicus w Toruniu.

czwartek, 22 listopada 2012

Pierwsze konferencje w obiekcie już we wrześniu

Hotel ma specjalizować się w organizacji dużych imprez oraz konferencji i spotkań branżowych.

czwartek, 22 listopada 2012

Agnieszka Bielicka kierownikiem działu sprzedaży

Do zespołu czterogwiazdkowego Copernicus Toruń Hotel dołączyła kolejna osoba.

czwartek, 22 listopada 2012

Kolejne opóźnienia w odbiorze inwestycji

Mimo zapowiadanego na 5 października 2012 r. otwarcia, toruński hotel w dalszym ciągu nie rozpoczął swojej działalności. Urzędnicy wciąż czekają na dokumenty od inwestora, choć ten zapewnił ich, że obiekt jest już gotowy.

czwartek, 22 listopada 2012

Coraz bliżej otwarcia czterogwiazdkowego toruńskiego obiektu

Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego w Toruniu wydał zgodę na częściowe użytkowanie Hotelu Copernicus, obejmującą pokoje dla gości i restauracje. Obiekt w dalszym ciągu czeka na jednak decyzję dotyczącą części rekreacyjnej z basenami i spa.

czwartek, 1 listopada 2012

Otwarcie obiektu