Aktualności z obiektu

wtorek, 7 maja 2019 Byliśmy, widzieliśmy Copernicus Toruń Hotel. Konferencje dla wymagających

Byliśmy, widzieliśmy Copernicus Toruń Hotel. Konferencje dla wymagających

"Nie cofa się ten, kto związał się z gwiazdami". A kierując się słowami Leonarda da Vinci, nie musimy gwiazd szukać na niebie. Wystarczy wybrać się do Torunia, gdzie znajduje się Copernicus Toruń Hotel, czterogwiazdkowy obiekt, w którym konstelacje rozświetlają hotelowe ściany, a inspiracje gwiazdami stanowią ważny element wystroju. Oferta hotelu wciąż jest wzbogacana i dostosowywana do oczekiwań gości. Jeśli więc poszukujesz wyjątkowego miejsca na konferencje w Toruniu, o drogę pytać nie musisz. Wskażą Ci ją gwiazdy. A my dzielimy się relacją z wizyty w ramach „Open Day”.

czwartek, 14 lutego 2019

Wkrótce Open Day: poznaj konferencyjne atuty Copernicus Toruń Hotel!

Potencjał konferencyjny i eventowy czterogwiazdkowego Copernicus Toruń Hotel będzie można sprawdzić podczas zaplanowanego na 17 i 18 kwietnia br. wydarzenia dla branży MICE – Open Day. Agencje eventowe oraz przedstawiciele firm zainteresowanych zorganizowaniem w przestrzeniach hotelu targów, konferencji i spotkań biznesowych będą mieli okazję przekonać się, jak Copernicus Toruń Hotel sprawdza się w żywiole.

czwartek, 22 marca 2018

Event pod namiotem? Copernicus wzbogaca swoją ofertę

Wraz z cieplejszymi miesiącami coraz popularniejsze jest organizowanie eventów na świeżym powietrzu. Czterogwiazdkowy Copernicus Toruń Hotel wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich gości i od kwietnia br. oddaje do ich dyspozycji duży namiot zewnętrzny (600 mkw.). W namiocie można zaaranżować przyjęcie przy okrągłych stołach na 400 osób, a podczas bankietu stojącego pomieści się tu nawet 500 uczestników eventu. Namiot będzie znajdował się na zielonym terenie wokół hotelu (16 000 mkw.), a dużym atutem jest położenie z widokiem na Wiślany Bulwar.

środa, 10 lutego 2016

Nowoczesny i dbający o uczestników konferencji – Copernicus w finale EBA!

Copernicus Toruń Hotel to miejsce, które od kilku lat spełnia wszystkie najwyższe wymagania gości oraz organizatorów konferencji. A teraz to doceniono – obiekt został finalistą prestiżowej nagrody European Business Awards!

poniedziałek, 5 października 2015

Hotel Copernicus w Toruniu nominowany do European Business Awards

Hotel konferencyjny Copernicus z Torunia, prowadzony przez spółkę L&P z siedzibą w Bydgoszczy, otrzymał nominację do prestiżowej nagrody European Business Awards 2015/2016 w kategorii „Zorientowanie na Klienta”.

środa, 5 lutego 2014

Copernicus Toruń Hotel ma już cztery gwiazdki

W grudniu 2013 r. hotel konferencyjny w Toruniu zyskał czterogwiazdkową kategoryzację.

poniedziałek, 24 czerwca 2013

Toruński hotel otwarty na biało

Czterogwiazdkowy Copernicus w Toruniu został oficjalnie otwarty podczas White Garden Party. Uroczyste przecięcie wstęgi, które symbolicznie zainaugurowało działalność hotelu, było jednocześnie rozpoczęciem świętowania przy muzycznych standardach. Copernicus w szczególności liczy na klientów z sektora MICE.

wtorek, 14 maja 2013

Już oficjalnie zaprasza na konferencje

Co prawda czterogwiazdkowy toruński hotel działa już od kilku miesięcy, ale dopiero 10 maja 2013 r, miało miejsce jego oficjalne otwarcie.