Aktualności z obiektu

wtorek, 8 maja 2018 Byliśmy, widzieliśmy: Marriott Katowice, czyli spotkania biznesowe i odpoczynek na najwyższym poziomie

Byliśmy, widzieliśmy: Marriott Katowice, czyli spotkania biznesowe i odpoczynek na najwyższym poziomie

Co łączy słynny Spodek, Park Powstańców Śląskich czy Muzeum Śląskie? Niewątpliwie fakt, że są stałymi punktami na liście miejsc, które osoby przebywające w Katowicach powinny odwiedzić. Również to, że znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie otwartego w grudniu 2017 r. Courtyard by Marriott Katowice City Center. Lunch firmowy w restauracji na 27. piętrze najwyższego budynku w mieście, nowoczesne sale konferencyjne i komfortowe pokoje o oryginalnym designie. To wszystko czeka na Ciebie w katowickim czterogwiazdkowcu. Znakomitym do pracy i relaksu na najwyższym poziomie – dosłownie i w przenośni.

czwartek, 21 grudnia 2017

Kolejny hotel sieci Marriott oficjalnie otwarty w Katowicach

W katowickim budynku Altus, najwyższym budynku Śląska, zainaugurowano działalność Hotelu Courtyard by Marriott. Najnowszy obiekt znanej sieci zajął osiem ostatnich pięter wieżowca. Do dyspozycji gości i uczestników spotkań oddano 300 miejsc w 151 pokojach, nowocześnie urządzonych i wykończonych w stonowanych barwach.

czwartek, 21 grudnia 2017

Otwarcie obiektu

poniedziałek, 19 grudnia 2016

Katowicki czterogwiazdkowiec zmienia markę

W zeszły czwartek działalność w budynku położonym w Katowicach przy ul. Uniwersyteckiej 13 zakończył Hotel Qubus Prestige. Nie oznacza to jednak bezpowrotnej straty funkcjonujących w ośrodku siedmiu sal konferencyjnych. W lutym przyszłego roku, po zakończeniu generalnego remontu, pierwszych gości przyjmie tu Hotel Altus Prestige.

poniedziałek, 30 maja 2016

Katowice stracą sale konferencyjne. Qubus Prestige zostanie zamknięty

W połowie grudnia br. zakończy działalność hotel Qubus Prestige w Katowicach. Tym samym miasto straci aż 150 pokoi dla ponad 300 osób oraz siedem sal konferencyjnych.

wtorek, 18 marca 2014

Zorganizuj konferencje w sali kinowej na Śląsku

W połowie marca 2014 r. Qubus Hotel Prestige Katowice rozszerzył ofertę usług konferencyjnych. Do dyspozycji organizatorow spotkań oddane zostały trzy sale kinowe znajdujące się na drugim piętrze budynku Altus.

czwartek, 13 marca 2014

Jak przygotować dobre zapytanie konferencyjne?

Co roku obiekty konferencyjne i sieci hotelarskie dostają setki zapytań konferencyjnych. Bardzo często jednak prośby o przesłanie oferty nie zawierają wszystkich informacji, potrzebnych do odpowiedniej wyceny. Co zatem powinno znaleźć się w zapytaniu konferencyjnym? Podpowiada Magdalena Stachoń-Szołtysek z Qubus Hotel Prestige Katowice.

środa, 28 listopada 2012

Śląski hotel podsumowuje rok i zaprasza na konferencje

Mieszczący się w biznesowym budynku Altus czterogwiazdkowy hotel podsumowuje 2012 rok i zapowiada dalsze starania o gościa biznesowego, którego zamierza pozyskać m.in. dzięki jednemu z najnowocześniejszych centrów konferencyjnych na Śląsku.

czwartek, 22 listopada 2012

Przerwy kawowe - nowa oferta

W jednym z największych centrów konferencyjnych na Śląsku - Qubus Hotel Prestige Katowice - klienci wybierać mogą spośród specjalnie przygotowanych przerw kawowych.

 

 

 

 

 

 


- To zupełnie nowa propozycja hotelu - mówi Ewa Słodczyk, Kierownik Działu Marketingu. - Jednocześnie to odpowiedź na oczekiwania klientów konferencyjnych, dla których oferta gastronomiczna obiektu jest niezwykle istotna - dodaje.


Od początku sierpnia hotel proponuje aż siedem różnego typu przerw kawowych - w zależności od rodzaju spotkania lub potrzeb klientów. W przerwie "Sportowej" znajdują się m.in. różnego typu jogurty, płatki, warzywa, dietetyczne kanapki. Bufet "Słodki" składa się m.in. z tortu czekoladowego, ptysi z bitą śmietaną czy owoców. Z kolei przerwa "Paryska" to m.in. ciastka francuskie, croissanty, jabłka w cieście francuskim.


- Łącznie to siedem zróżnicowanych ofert, których ceny rozpoczynają się od 20 PLN za osobę - wyjaśnia Ewa Słodczyk. - Zależy nam na tym, aby osoby zainteresowane wynajmem sal mogli zaoferować swoim klientom naprawdę wyjątkowy poczęstunek. Zdajemy sobie bowiem sprawę, że oferta gastronomiczna jest jednym z istotnych elementów oceny zakończonej konferencji lub szkolenia - dodaje.


W ofercie konferencyjnej Qubus Hotel Prestige Katowice znajduje się siedem klimatyzowanych sal. Sam hotel zlokalizowany jest w biurowcu Altus - najwyższym i najbardziej prestiżowym budynku na Śląsku. Wizytówką hotelu są m.in. doskonałe śniadania, składające się z ponad 100 produktów.
 

 

źródło: www.qubushotel.com

czwartek, 22 listopada 2012

Najlepszy hotel na Śląsku

Zakończyła się pierwsza edycja plebiscytu Best Hotel Award. Wśród zwycięzców znalazł się Qubus Hotel Prestige Katowice, który otrzymał statuetkę dla najlepszego hotelu o wysokim standardzie na Śląsku.

czwartek, 22 listopada 2012

Hotele wyróżnione przez TripAdvisor

Największy serwis turystyczny na świecie – TripAdvisor – ogłosił listę hoteli rekomendowanych na rok 2012. Wśród wyróżnionych obiektów znalazły się hotele sieci Qubus w Krakowie i Katowicach.

czwartek, 22 listopada 2012

Katowicki hotel inwestuje w sale konferencyjne

Po gruntownym remoncie pomieszczeń konferencyjnych czterogwiazdkowy śląski hotel dysponuje obecnie siedmioma w pełni wyposażonymi salami o łącznej powierzchni 600 mkw. Podczas konferencji ich uczestnicy teraz mają do dyspozycji wysokiej klasy sprzęt audiowizualny.