Aktualności z obiektu

piątek, 18 grudnia 2020 Courtyard by Marriott Warsaw Airport po kompleksowym remoncie - zobacz efekt!

Courtyard by Marriott Warsaw Airport po kompleksowym remoncie - zobacz efekt!

Zakończony został ostatni etap gruntownego remontu, który przeszedł hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Odnowiono powierzchnie wspólne, pokoje, sale konferencyjne oraz restaurację i bar.

poniedziałek, 31 sierpnia 2020

Nowy dyrektor Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Od 1 września Artur Derela zostanie nowym dyrektorem hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport. Do końca sierpnia 2020 r. pełnił funkcję dyrektora hotelu Best Western w Juracie.

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Courtyard by Marriott Warsaw Airport wdrożył politykę bezpieczeństwa!

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport wprowadził zasady, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie obiektu: https://www.warszawacourtyard.pl/ResourceFiles/pdf/bezpieczny-wypoczynek-w-obiektach-grupy-phh-pl-eng.pdf

piątek, 20 grudnia 2019 Sale konferencyjne w nowej odsłonie. Byliśmy, widzieliśmy Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Sale konferencyjne w nowej odsłonie. Byliśmy, widzieliśmy Courtyard by Marriott Warsaw Airport

Hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport jest pierwszym budynkiem, który zobaczą podróżni opuszczający terminal Lotniska Chopina w Warszawie. Zaledwie kilkadziesiąt metrów będą mieć zatem do pokonania uczestnicy wydarzeń organizowanych w stołecznym czterogwiazdkowcu. Odwiedziliśmy go po przeprowadzonej w połowie roku modernizacji, która objęła sale konferencyjne, restaurację, recepcję, Lobby Bar i część pokoi. Jak teraz prezentują się wnętrza i co do zaoferowania ma Courtyard by Marriott Warsaw Airport organizatorom spotkań?

piątek, 22 listopada 2019

Ostatni remont obiektu

poniedziałek, 23 września 2019 Pierwszy etap modernizacji Courtyard by Marriott Warsaw Airport zakończony

Pierwszy etap modernizacji Courtyard by Marriott Warsaw Airport zakończony

Goście czterogwiazdkowego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport od połowy września podziwiać mogą efekty ukończonego pierwszego etapu modernizacji. Rozpoczęty w maju br. remont objął sale konferencyjne oraz restaurację Brasserie. W wyniku przeprowadzonych zmian zmienił się nie tylko wygląd odnowionych części hotelu, ale i sam metraż zaplecza konferencyjnego.

czwartek, 27 sierpnia 2015 Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię

Port-Hotel jako Chopin Airport Development poszerza strategię

Port-Hotel od 13 sierpnia br. funkcjonuje jako Chopin Airport Development. Zwiastuje to również zmiany w strategii rozwoju spółki.

wtorek, 27 stycznia 2015

Aneta Stępkowska dyrektorem warszawskiego Courtyard by Marriott

Od stycznia 2015 obowiązki dyrektora generalnego hotelu Courtyard by Marriott Warsaw Airport ponownie przejęła Aneta Stępkowska, która na tym stanowisku pracowała już w latach 2010-2013.

poniedziałek, 18 lutego 2013

Hotel konferencyjny przy Okęciu uznany za najlepszy w sieci

Znajdujący się przy terminalu Lotniska Chopina w Warszawie czterogwiazdkowy obiekt został uznany przez gości za najlepszy hotel sieci Marriott w Europie.

czwartek, 22 listopada 2012

Godzina dla Ziemi

W sobotę 26 marca o godz. 20.30 zgasły światła w setkach milionów domów na całym świecie, w ponad 130 krajach na wszystkich kontynentach.

 

 

 

 

 

 

 

Zniknęły na godzinę najsłynniejsze budowle i obiekty jak Wieża Eiflla, Most Golden Gate, czy warszawski Pałac Kultury i Nauki.  Earth Hour jest największą na świecie akcją na rzecz ograniczenia zmian klimatu. Do tej globalnej akcji włączył się po raz kolejny także hotel Courtyard by Marriott Warsaw Airport w Warszawie i w tym dniu zgasły na godzinę iluminacje świetlne na zewnątrz budynku, światło elektryczne w miejcach publicznych (lobby, restauracja i bary) zastąpiło światło świec. Goście byli zachęcani do wyłączenia światła w pokojach hotelowych.


Nie jest to jednorazowa akcja hotelu. Kwiecień każdego roku jest ogłaszany miesiącem Environmental Awareness Month dla pracowników hoteli Marriott na całym świecie. Misją akcji jest edukacja i uświadomienie im, jak ważna jest ochrona środowiska. W ramach programu  pracownicy hotelu planują w kwietniu szereg działań na rzecz najbliższego otoczenia, czyli okolic hotelu i lotniska.

COURTYARD BY MARRIOTT WARSAW AIRPORT jest hotelem czterogwiazdkowym, położonym bezpośrednio przy Lotnisku Chopina w Warszawie, naprzeciwko hali odlotów. 236 klimatyzowanych pokoi, każdy wyposażony w  linię telefoniczną z pocztą głosową, szybkie łącze internetowe, sejf wielkości laptopa, TV-Sat i Pay-TV, mini bar i zestaw do parzenia kawy/herbaty. Hotel oferuje swoim gościom restaurację Brasserie, Lobby Bar, Cyber Cafe, klub rekreacyjny, całodobowy sklep samoobsługowy z kawiarenką internetową. Internet bezprzewodowy (WiFi) dostępny jest w lobby hotelu oraz w salach konferencyjnych. Goście hotelowi mogą na bieżąco śledzić informacje o odlotach i przylotach samolotów, dzięki elektronicznemu Systemowi Informacji o Rejsach.
Hotel oddaje do dyspozycji firm 15 sal wielofunkcyjnych o łącznej powierzchni 950 m kw., w tym salę balową na 450 osób, oraz sale konferencyjne  typu VIP boardroom z widokiem na płytę lotniska.

MARRIOTT INTERNATIONAL, INC. jest wiodącą korporacją hotelarską posiadającą ponad 3.500 hoteli w 70 krajach. Marriott International zarządza i udziela franczyzy hotelom marki Marriott, JW Marriott, The Ritz-Carlton, Edition, Autograph Collection, Renaissance, Residence Inn, Courtyard, TownePlace Suites, Fairfield Inn & Suites, SpringHill Suites i Bulgari; rozwija i zarządza własnymi obiektami wakacyjnymi, takimi jak Marriott Vacation Club, The Ritz-Carlton Destination Club, czy Grand Residences by Marriott; koncesjonuje i zarządza  brandami rezydencyjnymi The Ritz-Carlton Residences, JW Marriott Residences i Marriott Residences; zarządza Marriott Executive Apartments; poprzez oddział Marriott ExecuStay wynajmuje mieszkania służbowe; prowadzi także centra konferencyjne.
Firma ma siedzibę w Bethesda, w stanie Maryland, USA i na koniec roku 2010 zatrudniała około 129 tys. pracowników. Przez magazyn FORTUNE® została uznana za jednego z najlepszych pracodawców, a przez Newsweek za jedną z najbardziej ekologicznych firm w Ameryce. W roku podatkowym 2010, Marriott International osiągnął przychód w wysokości prawie 12 miliardów USD. Więcej informacji i rezerwacje na stronie www.marriott.com, aktualności o firmie na www.marriottnewscenter.com.

 


źródło: www.courtyardwarsawairport.com (PR)

poniedziałek, 27 października 2003

Otwarcie obiektu