Aktualności z obiektu

piątek, 18 października 2019 Zrewitalizuj pomysły na konferencje! Fabryka Wełny Hotel & SPA czeka na Twoje wydarzenie

Zrewitalizuj pomysły na konferencje! Fabryka Wełny Hotel & SPA czeka na Twoje wydarzenie

Czy należysz do osób, które uważają, że atrakcyjne, dopracowane w każdym szczególe opakowanie ucieszy nie mniej niż zawartość samego prezentu? Że warto docenić starania, życzliwość i perfekcję tego, kto przygotował dla nas niespodziankę? Podobne odczucia Tobie i gościom Twojego wydarzenia towarzyszyć będą podczas pracy oraz odpoczynku w Fabryka Wełny Hotel & SPA w Pabianicach. Zadziwienie jego otoczeniem przejdzie w zachwyt zabytkowymi, odnowionymi wnętrzami. Szukasz unikalnego miejsca na konferencje blisko Łodzi? Już je znalazłeś!

wtorek, 21 lipca 2015 Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje w Fabryce Wełny, czyli nowoczesność z historią w tle

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje w Fabryce Wełny, czyli nowoczesność z historią w tle

Czy efekt "wow" podczas konferencji jest ważny? Pewnie, że tak! Takie wrażenie może wywrzeć ten nowoczesny hotel w industrialnym klimacie - Fabryka Wełny. Odrestaurowana z pietyzmem fabryka z czerwonej cegły ma nie tylko świetne zaplecze konferencyjne, ale też zapewnia ciekawe atrakcje dla uczestników spotkań. A to wszystko w sercu Polski, pod Łodzią, w Pabianicach. "Byliśmy, widzieliśmy" to niezwykłe miejsce.

środa, 19 marca 2014

Fabryka Wełny już otwarta dla gości

Otwarty w marcu 2014 r. czterogwiazdkowy hotel w Pabianicach pod Łodzią już wkrótce zaprosi do organizowania konferencji z udziałem nawet 460 osób.

sobota, 8 marca 2014

Otwarcie obiektu

piątek, 29 listopada 2013

Fabryka Wełny zaprosi na konferencje wiosną 2014 r.

Już wiosną 2014 r. w Pabianicach koło Łodzi w zabytkowym budynku XIX-wiecznej fabryki otwarty zostanie nowy hotel konferencyjny. Jednym z atutów Fabryki Wełny ma być największe w okolicy zaplecze szkoleniowe w postaci pięciu sal konferencyjnych.