Aktualności z obiektu

piątek, 10 lipca 2020

Haston City Hotel wdrożył specjalne procedury bezpieczeństwa!

Haston City Hotel zapewnia swoim gościom bezpieczny i spokojny pobyt dzięki wdrożeniu specjalnej polityki bezpieczeństwa.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel konferencyjny we Wrocławiu

Z początkiem maja ruszył Haston City Hotel – nowoczesny czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny zlokalizowany w odległości czterech kilometrów od centrum Wrocławia.
 

 

 

 

 

 

Haston City Hotel przygotowany został z myślą o organizacji kongresów, konferencji i różnego rodzaju mniejszych spotkań. Centrum konferencyjne o powierzchni 1500 mkw dysponuje siedmioma salami konferencyjno-bankietowymi o zróżnicowanej powierzchni. Każda z sal posiada najnowocześniejszy sprzęt multimedialny, bezprzewodowy dostęp do Internetu oraz klimatyzację.


Sale w zależności od potrzeb mogą pomieścić od 60 do 600 osób. Hotel jest w stanie obsłużyć jednocześnie 1000 osób, we wszystkich salach. Hotel zapewnia również catering przygotowany według potrzeb gości.

Haston City Hotel został przystosowany także do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji gości hotel oddaje 111 komfortowych, klimatyzowanych pokoi typu Standard, Twin. Junior Suite oraz Disable -  wyposażonych m.in. w sejf, minbar oraz TV-LCD. W hotelu znajduje się również restauracja oraz lobby bar.

HCH położony jest przy trasie na Poznań, w pobliżu obwodnicy śródmiejskiej, dzięki czemu dotarcie do nowego hotelu nie stanowi problemu.źródło:  http://www.haston.pl

czwartek, 22 listopada 2012 Trwają ostatnie prace przy budowie centrum kongresowego

Trwają ostatnie prace przy budowie centrum kongresowego

Wszystkie znajdujące się w obiekcie sale konferencyjne mają zostać oddane do użytku do końca marca 2012.

czwartek, 22 listopada 2012

Po świętach wielkanocnych w obiekcie ruszy centrum kongresowe

Wrocławski hotel uruchamia Haston Congress Center o powierzchni 2,5 tys. mkw.

sobota, 30 kwietnia 2011

Otwarcie obiektu