Aktualności z obiektu

czwartek, 4 grudnia 2014 Cztery gwiazdki dla Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą

Cztery gwiazdki dla Herbarium Hotel & Spa pod Bydgoszczą

Otwarty wiosną tego roku, hotel konferencyjny Herbarium położony nad Jeziorem Chomiąskim, doczekał się oficjalnej kategoryzacji i otrzymał status czterech gwiazdek. Obiekt to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim obszerna strefa spa oraz spora przestrzeń konferencyjna.

poniedziałek, 23 czerwca 2014

Otwarcie obiektu

środa, 18 czerwca 2014

Herbarium Hotel & Spa przygotowuje się do otwarcia

W nowym hotelu konferencyjnym w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy trwają ostatnie przygotowania do oficjalnego otwarcia, które ma nastąpić latem 2014 roku. Tymczasem w środę, 18 czerwca w Starym Dworze - jednym z budynków kompleksu - działać zaczęła hotelowa restauracja.

piątek, 11 kwietnia 2014

Herbarium Hotel & SPA przyjmie pierwszych gości w maju 2014 r.

Na 23 maja 2014 r. zaplanowano "miękkie otwarcie" nowego, czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego położonego nad Jeziorem Chomiąskim, w Chomiąży Szlacheckiej niedaleko Bydgoszczy.

wtorek, 25 lutego 2014

Barbara Pawliczuk dyrektorem Herbarium Hotel & Spa

Funkcję dyrektora generalnego czterogwiazdkowego Herbarium Hotel & Spa w Chomiąży Szlacheckiej koło Bydgoszczy, który otworzy się w kwietniu 2014 roku, pełni Barbara Pawliczuk.

środa, 22 stycznia 2014

Herbarium Hotel & Spa otworzy się w kwietniu 2014 r.

Nowy, czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w miejscowości Chomiąża Szlachecka niedaleko Bydgoszczy, ma nową nazwę. Znana jest też orientacyjna data jego otwarcia - obiekt przyjmie pierwszych gości pod koniec kwietnia 2014 r.

poniedziałek, 4 marca 2013

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny marki Best Western Plus ruszy pod koniec 2013 r.

Wraz z uroczystym otwarciem położony nad Jeziorem Chomiąskim obiekt w Chomiąży Szlacheckiej dołączy do hotelarskiej sieci stając się piątym hotelem marki Best Western Plus w Polsce.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy obiekt hotelarskiej sieci

Czterogwiazdkowy hotel Chomiąża Park dołączy do sieci Best Western w 2013 r. Położony nad Jeziorem Chomiąskim obiekt będzie pierwszym hotelem tej marki zlokalizowanym w województwie kujawsko-pomorskim.