Aktualności z obiektu

czwartek, 22 listopada 2012

Powstaną nowe pokoje i sale konferencyjne na Podkarpaciu

Do końca bieżącego roku baza hotelowa Rzeszowa wzbogaci się o nowoczesny obiekt, należący do międzynarodowej sieci Hilton.

 

 

 

 

 

 

 


Hilton to najbardziej rozpoznawalna marka hoteli na świecie, oferująca najwyższy standard obsługi.


Nowy Hilton Garden Inn znajdować się będzie na terenie centrum handlowego Millenium Hall, zlokalizowanym przy skrzyżowaniu ulic Rejtana, Kopisto i Karowej w Rzeszowie.


Hotel zajmie 3. i 4. piętro powstającego centrum. Ponadto w Millenium Hall znajdować  się będą również butiki, restauracje oraz kawiarnie.


Do dyspozycji gości hotel odda 102 komfortowo wyposażone pokoje, w których znajdować się będą takie udogodnienia jak biurka, regulowane krzesła oraz specjalne materace. Hotel tworzony jest z myślą o gościach biznesowych. Na potrzeby konferencji i spotkań przeznaczone mają zostać 4 profesjonalnie wyposażone sale wielofunkcyjne. Zaplecze konferencyjne zagwarantuje realizację spotkań biznesowych w przyjemnej atmosferze.

 

Goście skorzystać będą mogli również z restauracji oraz baru, znajdujących się na terenie hotelu. Ponadto osoby, które będą miały ochotę zaznać nieco wysiłku fizycznego wolny czas spędzić mogą w Fitness Center.

 

Inwestorem projektu jest Develop Inwestment.


Planuje się, że pierwszych gości Hilton Garden Inn przyjmie jeszcze w tym roku. Obecnie trwają prace przy elewacji budynku.źródło:  www.konferencje.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Nowa data otwarcia obiektu

Pierwsi goście pojawią się w rzeszowskim hotelu pod koniec kwietnia bieżącego roku.

czwartek, 22 listopada 2012

Rzeszowski hotel z zapleczem na konferencje znów zmienił datę otwarcia

Znajdujący się przy centrum handlowym Millenium Hall obiekt pierwszych gości przyjmie ostatniego dnia maja 2012 roku.

czwartek, 22 listopada 2012

Wkrótce rozpocznie działalność

Otwarcie znajdującego się na trzecim i czwartym piętrze Millenium Hall hotelu ma odbyć się na przełomie lipca i sierpnia 2012 r. Jak informują przedstawiciele sieci, proces rekrutacji personelu dobiegł już końca.

czwartek, 22 listopada 2012

Rzeszowski hotel już otwarty

Na ponad miesiąc przed oficjalnym, uroczystym otwarciem czterogwiazdkowy hotel przyjął pierwszych gości. Obiekt mieści się przy centrum handlowo-rekreacyjnym Millenium Hall, w którym mieści się ponad 200 sklepów i punktów usługowych.

czwartek, 22 listopada 2012 Uroczyste otwarcie nowego miejsca na konferencje w Rzeszowie

Uroczyste otwarcie nowego miejsca na konferencje w Rzeszowie

18 października 2012 r. miało miejsce oficjalne otwarcie nowego rzeszowskiego hotelu. W wydarzeniu, które poprowadził Tomasz Kammel, wzięło udział blisko dwieście osób ze świata polityki, kultury i biznesu.

czwartek, 9 sierpnia 2012

Otwarcie obiektu