Aktualności z obiektu

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference wdrożył specjalne procedury bezpieczeństwa

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce Hotel Czarny Potok Resort SPA & Conference wprowadził zasady, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo. Szczegóły dotyczące polityki bezpieczeństwa dostępne są na stronie obiektu: https://www.hotelczarnypotok.pl/pl/coronavirus.

środa, 15 maja 2019 Konferencje tu to czysta przyjemność. Poznaj potencjał Hotelu Czarny Potok!

Konferencje tu to czysta przyjemność. Poznaj potencjał Hotelu Czarny Potok!

Dokładnie, profesjonalnie, szybko. Tak powinna zostać zrealizowana każda usługa, niezależnie od dziedziny. W branży spotkań ważne jest też wywołanie efektu „wow”, zapewnienie uczestnikom wydarzenia wspaniałych wrażeń. W położonym malowniczo w Krynicy-Zdrój Hotelu Czarny Potok Resort SPA & Conference zaskoczeni elastycznością oferty biznesowej będą również organizatorzy. Udogodnienia na każdym kroku przygotowywania wydarzenia, nowoczesne sale konferencyjne, oryginalne pomysły na atrakcje po spotkaniu, naprawdę duże i komfortowe zaplecze noclegowe. Konferencje w górach są w modzie cały rok!

wtorek, 2 sierpnia 2016

Konferencje w górach, czyli byliśmy, widzieliśmy Czarny Potok w Krynicy

Konferencje w górach sprawdzają się o każdej porze roku. A jeśli zorganizujecie je w obiekcie typu resort, do tego na stoku góry? Niezapomniane przeżycia gwarantowane! Dlatego sprawdziliśmy, jak przygotowany jest do organizacji spotkań i jakie atrakcje oferuje Czarny Potok Resort & SPA w Krynicy-Zdroju.

środa, 12 lutego 2014

Czarny Potok Resort & Spa zaprasza na imprezy do góralskiej chaty

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krynicy Zdroju oddaje do dyspozycji organizatorów spotkań chatę grillową, w której mogą odbywać się imprezy integracyjne z udziałem do 300 osób.

wtorek, 12 listopada 2013

Połącz pracę z relaksem w Czarny Potok Resort & Spa!

Czterogwiazdkowy hotel w Krynicy-Zdroju zachęca do skorzystania z jednodniowych pakietów konferencyjnych obejmujących wynajem sali konferencyjnej z pełnym wyposażeniem, dwiema przerwami kawowymi oraz wyżywieniem dla uczestników wydarzenia.

poniedziałek, 7 października 2013

Czarny Potok Resort & Spa zyskał amfiteatr

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Krynicy-Zdrój właśnie obchodzi swój pierwszy jubileusz. Obiekt uatrakcyjnia swoją ofertę poprzez otwarcie amfiteatru i chaty góralskiej.

poniedziałek, 13 maja 2013

Największe centrum konferencyjne w Beskidach ekskluzywną polską marką

Hotel konferencyjny w Krynicy-Zdroju został wyróżniony godłem Polish Exclusive 2013 w kategorii Ekskluzywna Polska Marka.

środa, 12 grudnia 2012

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny zyska własny wyciąg krzesełkowy

Spółka J.W. Construction, do której należy działający od września 2012 r. hotel Czarny Potok Resort & SPA, planuje dalszą rozbudowę obiektu. Placówka ma zostać rozbudowana o amfiteatr i korty tenisowe, hotel zostanie też połączony wyciągiem krzesełkowym z ośrodkiem narciarskim na Jaworzynie Krynickiej.

czwartek, 22 listopada 2012

Największe centrum konferencyjne w regionie

Już 7 września 2012 r. w Krynicy Zdroju odbędzie się uroczysta gala otwarcia Hotelu Czarny Potok, w którym mieszczą się również centrum konferencyjne i pięciogwiazdkowe Centrum Wellness i SPA. Docelowo w obiekcie zatrudnienie znajdzie 150 osób.

piątek, 7 września 2012

Otwarcie obiektu