Aktualności z obiektu

piątek, 14 lutego 2020 Dolina Charlotty - miejsce z doskonale wykorzystanym potencjałem

Dolina Charlotty - miejsce z doskonale wykorzystanym potencjałem

Atrakcyjne położenie wśród zieleni i blisko morza nie wystarczy, jeśli zabraknie dobrego pomysłu na wykorzystanie dostępnych warunków. Dolina Charlotty nie marnuje swoich atutów, stale rozwijając ofertę, którą kieruje zarówno do klienta indywidualnego, jak i grupowego. Dzięki dbałości o komfort gości, jak i konsekwentnemu budowaniu wizerunku obiektu sprzyjającego spotkaniom biznesowym, Dolina Charlotty jest rozpoznawalną marką na krajowej mapie MICE.

wtorek, 15 listopada 2016 Konferencje blisko morza i wypoczynek w apartamencie Santany

Konferencje blisko morza i wypoczynek w apartamencie Santany

Co łączy Iana Gillana, Carlosa Santanę, Alice’a Coopera i Bonnie Tyler? Wszyscy oni TAM byli. Jeszcze jedna zagadka: gdzie znajdziemy leśny amfiteatr, posłuchamy dobrej muzyki w Rock Pubie, zagramy w kręgle i zamiast w standardowych pokojach możemy przenocować w domkach na drzewach? Jest tylko jedno takie miejsce – idealne na zorganizowanie imprezy firmowej lub spotkania biznesowego iście z polotem. Takim miejscem „magicznym”, otwierającym wiele możliwości, jest bez wątpienia Dolina Charlotty. Znajdziecie to, czego poszukiwaliście – i dużo więcej.

czwartek, 22 listopada 2012

Jakie warunki powinnien spełniać obiekt na szkolenia?

W dzisiejszych czasach pracownik staje się nie tylko wykonawcą zadań, ale także kapitałem, inwestycją pracodawcy. Coraz częściej dokształcanie pracownika rozpatruje się w kategoriach zysku pracodawcy.