Aktualności z obiektu

środa, 28 sierpnia 2019 Nowe pokoje i atrakcje w Hotelu Dworek Wapionka

Nowe pokoje i atrakcje w Hotelu Dworek Wapionka

W lipcu br. do użytku oddany został nowy budynek "Osada", będący częścią trzygwiazdkowego kompleksu Hotel Dworek Wapionka, usytuowanego w Górznieńsko-Lidzbarskim Parku Krajobrazowym. W wyniku rozbudowy oferta trzygwiazdkowca powiększyła się o dodatkowych 11 pokoi, zapewniając możliwość zakwaterowania łącznie do 80 gości. Wszystkie pokoje są klimatyzowane, z widokiem na lasy lub jezioro oraz z zapewnionymi wszystkimi udogodnieniami dla standardu 3 gwiazdek. Wnętrza są komfortowe i przytulne, przy ich urządzaniu wykorzystano drewniane meble, a pokoje ocieplają tekstylia oraz naturalne barwy.

poniedziałek, 15 lipca 2019

Nowa strefa Wellness w Dworku Wapionka

Do dyspozycji gości Dworku Wapionka oddano strefę Wellness, która składa się z: łaźni fińskiej (suchej), łaźni parowej, jacuzzi z hydromasażem oraz przylegającej do nich strefy relaksu.

poniedziałek, 1 lipca 2019

Ostatni remont obiektu

wtorek, 15 kwietnia 2014 Dworek Wapionka zyskał trzy gwiazdki

Dworek Wapionka zyskał trzy gwiazdki

Od lutego Dworek Wapionka może poszczycić się trzygwiazdkową kategoryzacją. Malowniczo położony nad jeziorem hotel jest przygotowany do obsługi konferencji i szkoleń.

czwartek, 22 listopada 2012

Niezwykłe miejsce do pracy i wypoczynku na Pojezierzu Brodnickim

W mieszczącym się na terenie Górznieńsko-Lidzbarskiego Parku Krajobrazowego Dworku Wapionka organizowane mogą być takie wydarzenia jak konferencje, szkolenia, imprezy integracyjne, bankiety oraz przyjęcia okolicznościowe.

poniedziałek, 2 lipca 2001

Otwarcie obiektu