Aktualności z obiektu

środa, 5 maja 2021 Focus Hotel Premium Elbląg przyjął pierwszych gości

Focus Hotel Premium Elbląg przyjął pierwszych gości

Województwo warmińsko-mazurskie wzbogaciło swoją ofertę hotelową o najnowszy obiekt sieci Focus Hotels. Czterogwiazdkowy Focus Hotel Premium Elbląg 1 maja br. otworzył dla gości swoje podwoje. Znajdą w nim sale konferencyjne dla nawet 250 osób, 85 pokoi i apartamentów oraz restaurację i strefy spa&wellness.

sobota, 1 maja 2021

Otwarcie obiektu

czwartek, 29 kwietnia 2021

Hotel Elbląg od maja zaprasza gości jako Focus Hotel Premium Elbląg

Czterogwiazdkowy Hotel Elbląg od maja 2021 r. dołączy do sieci Focus Hotels.

czwartek, 22 listopada 2012

Od listopada nowy hotel w Elblągu

W listopadzie otwarty zostanie pierwszy w Elblągu hotel o standardzie czterech gwiazdek - Hotel Elbląg.

 

 

 

 

 

 

 


Nowy hotel znajdować się będzie na elbląskiej starówce. Na potrzeby obiektu hotelowego odrestaurowane zostały zabytkowe kamienice, z których jedna nazywana niegdyś Domem Królewskim, pełniła funkcję kwatery pobytowej królów, książąt oraz biskupów.


Bryła budynku ma się składać z dwóch skrzydeł oraz dziedzińca okrytego przeszklonym dachem. Zarówno architektura zewnętrzna jak i projekt wnętrz utrzymane zostaną w historycznym klimacie. Przykładem może być podłoga w holu przy recepcji, która ułożona zostanie z kamienia naturalnego.


Do dyspozycji gości hotel odda 85 komfortowo wyposażonych pokoi, w tym 5 luksusowych apartamentów.
Na potrzeby biznesu w hotelu przygotowywane jest profesjonalne zaplecze konferencyjne, wyposażone w wysokiej jakości sprzęt multimedialny. Na konferencje i szkolenia dostępne będą dwie sale wielofunkcyjne z możliwością łączenia i aranżacji według własnych potrzeb. Sale pomieszczą kolejno 50 i 100 osób.


W hotelu znajdzie się również wielofunkcyjne centrum Wellness & Spa, basen, sauny, sala fitness oraz sala bilardowa. Kawiarnia i restauracja mieścić się będą na przeszklonym dziedzińcu. Hotel posiadać będzie także podziemny parking.


Inwestorem nowego obiektu jest spółka Wiwaldi Junior. Projekt został dofinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Warmia i Mazury na lata 2007-2013.


Hotel Elbląg znalazł się w gronie obiektów, przeznaczonych dla UEFA Family.


Hotel ma zostać oficjalnie otwarty 15 listopada bieżącego roku.źródło: http://info.elblag.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Jeszcze w tym roku otwarty zostanie nowy hotel w Elblągu

Otwarcie czterogwiazdkowego hotelu w Elblągu zaplanowane zostało na grudzień bieżącego roku.

czwartek, 22 listopada 2012 Nowy czterogwiazdkowy hotel w Elblągu

Nowy czterogwiazdkowy hotel w Elblągu

W Elblągu ruszył pierwszy hotel o standardzie czterech gwiazdek. Nowy obiekt powstał w odrestaurowanych kamienicach, z których jedna nazywana niegdyś Domem Królewskim, pełniła funkcję kwatery pobytowej królów, książąt oraz biskupów.