Aktualności z obiektu

wtorek, 20 lutego 2018 Lot helikopterem lub zwiedzanie kopalni soli. Konferencje i atrakcje wysokich lotów!

Lot helikopterem lub zwiedzanie kopalni soli. Konferencje i atrakcje wysokich lotów!

Jeśli gości Twojego wydarzenia nie jest łatwo zaskoczyć, przyzwyczajeni są do minimalistycznych wnętrz, nowoczesnych sal konferencyjnych i stref SPA, czas wyruszyć na południe Polski. W centrum Wieliczki, tylko 20 min od Rynku Głównego w Krakowie znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Lenart. 11 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, 1250 mkw. powierzchni eventowej, na której zaaranżujesz wydarzenie na nawet 500 gości. A po spotkaniu biznesowym swoich gości zaprosić możesz głęboko pod ziemię – na wycieczkę po słynnej kopalni soli w Wieliczce lub wysoko w chmury – na lot helikopterem!

poniedziałek, 27 kwietnia 2015

Konferencje w oryginalnych wnętrzach, czyli specjalność hotelu Lenart

Znudziły Ci się standardowe surowe wnętrza sal konferencyjnych w znanych Ci już hotelach? Potrzebujesz wyjątkowego klimatu i dodatkowych atrakcji, by zachwycić swoich gości? Hotel konferencyjny Lenart w Wieliczce pod Krakowem to odpowiedź na Twoje potrzeby.

piątek, 23 sierpnia 2013

Hotel Lenart w Wieliczce już otwarty

16 sierpnia 2013 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Krakowem przyjął pierwszych gości. Jednym z jego atutów jest centrum konferencyjne o powierzchni 1250 mkw., które może pomieścić do 900 osób.

piątek, 16 sierpnia 2013

Otwarcie obiektu