Aktualności z obiektu

czwartek, 23 lipca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w Hotelu Mościcki Resort & Conference

W związku z pandemią COVID-19 Hotel Mościcki Resort & Conference wdrożył specjalną politykę bezpieczeństwa. Szczegóły dostępne są na stronie obiektu: www.hotelmoscicki.pl/pl/coronavirus

piątek, 19 czerwca 2015 Byliśmy, widzieliśmy: Stylowe konferencje i sportowe atrakcje nad Pilicą, czyli Hotel Mościcki w Spale

Byliśmy, widzieliśmy: Stylowe konferencje i sportowe atrakcje nad Pilicą, czyli Hotel Mościcki w Spale

Tym razem opuściliśmy woj. mazowieckie i wybraliśmy się do Spały, gdzie ugościł nas Hotel Mościcki. Malowniczy teren zielony, bliskość Pilicy i dobra kuchnia to, oprócz zaplecza konferencyjnego, ważne atuty tego miejsca. Co jeszcze zachęca do organizowania tam konferencji? "Byliśmy, widzieliśmy", zatem dzielimy się z Wami naszymi wrażeniami.

piątek, 9 stycznia 2015

Zimowe konferencje rozgrzane prezentami w Hotelu Mościcki

Nie ma to jak odrobina relaksu po spotkaniu firmowym, a już tym bardziej kiedy jest się jego organizatorem… Jeśli organizujesz konferencję w tym lub przyszłym miesiącu i jeszcze nie masz zarezerwowanej sali, sprawdź propozycję hotelu Mościcki.

piątek, 12 lipca 2013

W Mościckim konferencje i zabiegi kosmetyczne

Hotel konferencyjny Mościcki w Spale wzbogacił swoją ofertę o usługi Zakładu Kosmetologii Leczniczej. To efekt współpracy obiektu z dr Marzeną Glinką. Jednocześnie będzie to pierwszy w województwie łódzkim tego typu gabinet działający przy hotelu.