Aktualności z obiektu

wtorek, 30 czerwca 2020

Ostatni remont obiektu

poniedziałek, 29 czerwca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w Hotelu Narvil Conference & Spa

Hotel Narvil Conference & Spa zapewnia swoim gościom bezpieczny i spokojny pobyt dzięki wdrożeniu specjalnej polityki bezpieczeństwa. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie obiektu: http://www.hotelnarvil.pl/hotel-narvil

poniedziałek, 23 listopada 2015

Design, biznes i kuchnia - Studio Aruana w hotelu Narvil pod Warszawą

Od 14 listopada podwarszawski hotel konferencyjny Narvil zaprasza do Studia Aruana – nowej przestrzeni w restauracji, która w swej designerskiej aranżacji jest miejscem z przeznaczeniem nie tylko kulinarnym, ale również biznesowym.

środa, 21 października 2015 Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil

Nowoczesne technologie kluczem do perfekcyjnej konferencji w hotelu Narvil

Precyzyjny, dobrze ułożony plan to z pewnością pierwsza część sukcesu, kiedy organizujemy event. Jednak realizacja tego planu bywa skomplikowana. Dlatego, by ułatwić organizatorom konferencji zadanie, a jednocześnie otworzyć przed nimi nowe możliwości, hotel konferencyjny Narvil proponuje szereg nowoczesnych technologicznych rozwiązań.

wtorek, 4 sierpnia 2015

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje w Hotelu Narvil pod Warszawą – design i harmonia z naturą

Woda, sielskie widoki, zieleń - to otoczenie Hotelu Narvil w Serocku. Jest jednym z najciekawszych nowych obiektów na eventowej mapie Polski. Trzy kwadranse drogi od Warszawy, na skarpie nad Narwią, z własną mariną i mnóstwem atrakcji - stanowi ciekawe miejsce do organizacji konferencji i kongresów. My "Byliśmy, widzieliśmy" - wy przekonajcie się jak jest w Narvilu.

środa, 11 czerwca 2014

Narvil Conference & Spa najlepszy na konferencje w plebiscycie Tophotel

Znamy już zwycięzców szóstej edycji plebiscytu Tophotel, w którym internauci mogli głosować na najlepsze obiekty hotelarskie w Polsce. Za najlepszy obiekt konferencyjny uznano w nim hotel Narvil Conference & Spa.

piątek, 31 stycznia 2014

Hotel Narvil Conference & SPA najlepszym "Hotelem z Pomysłem"

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny pod Warszawą zajął pierwsze miejsce w konkursie „Hotel z Pomysłem”, organizowanym po raz siódmy przez miesięcznik "Hotelarz". W rankingu wzięło udział blisko 120 obiektów.

piątek, 20 września 2013

Andrzej Szymczyk dyrektorem sprzedaży i marketingu Narvil Conference & Spa

Andrzej Szymczyk dołączył do zespołu Hotelu Narvil jako dyrektor sprzedaży i marketingu. Jak mówi, w swojej pracy zamierza wykorzystać swoje dotychczasowe doświadczenie przy dalszym rozwoju marki i umacnianiu obecnej pozycji Narvil Conference & Spa na rynku.

czwartek, 22 listopada 2012

32 sale konferencyjne otwarte zostaną w nowym hotelu

W Serocku nad Narwią powstaje czterogwiazdkowy, konferencyjno – wypoczynkowy Hotel NARVIL Conference & Spa.

 

 

 

 

 

 

 


Projekt architektoniczny hotelu jest spójny z otaczającą go przyrodą. Charakterystyczna ściana organiczna, zielone tarasy, zadrzewione patio, strumień wokół budynku idealnie komponują się z naturą.


Hotel NARVIL to przede wszystkim nowoczesne centrum kongresowo - konferencyjne, wyposażone w 32 sale.
W hotelu zostały wybrane już nazwy wszystkich sal konferencyjnych. -  Ze względu na lokalizacje obiektu nad rzeką podjęliśmy decyzję aby nazwy sal pochodziły od nazw rzek – mówi Dorota Nidzgorska-Mazonik – Dyrektor sprzedaży i marketingu hotelu.

 

Największa sala balowa o powierzchni 1478 m², mogąca pomieścić w ustawieniu bankietowym ponad 1000 osób będzie nosiła nazwę AMAZONKA. Sale w obiekcie zlokalizowane są na 3 pietrach w związku z tym zespół marketingu stworzył koncepcję w której na parterze pojawiają się nazwy rzek światowych, na antresoli rzek europejskich, a na pierwszym piętrze rzek polskich. Na ostatnim poziomie znajdują się największe polskie rzeki  Wisła, Warta, Odra i wiele innych, wśród których nie mogło zabraknąć NARWI.

 

 

W nowym obiekcie zastosowano nowoczesne technologie: szybkie łącza internetowe, systemy interaktywnych urządzeń pozwalających na przeprowadzanie video-konferencji, projektory multimedialne w jakości HD jak również wiele udogodnień do przeprowadzania imprez eventowych i wydarzeń artystycznych.

Hotel NARVIL będzie posiadał 332 pokoje dwuosobowe w tym 16 apartamentów. Jeden dwupiętrowy apartament, dzięki przeszklonej ścianie, będzie miał niepowtarzalny widok na Narew i las.


Hotel budowany jest z myślą o gościach biznesowych jak również indywidualnych, dlatego będzie posiadał zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe takie jak: klub nocny, dyskotekę, kręgielnie, salę bilardową, squasha jak również basen oraz spa z 12 gabinetami zabiegowymi. Na terenie zielonym będą znajdowały się korty tenisowe oraz miejsce grillowe.
Hotel będzie posiadał dostęp do rzeki, własną plażę dla gości oraz marinę, która umożliwi korzystanie przez gości ze sportów wodnych.


Otwarcie obiektu planowane jest na maj 2012 roku.źródło: www.konferencje.pl

czwartek, 22 listopada 2012

W maju otwarty zostanie hotel w Serocku

Czterogwiazdkowy Hotel Narvil Conference & SPA w Serocku pierwszych gości przyjmie już w maju.

czwartek, 22 listopada 2012

Data otwarcia hotelu nad Narwią uległa zmianie

Hotel Narvil Conference & Spa w Serocku rozpocznie działalność na początku czerwca 2012 roku.

czwartek, 22 listopada 2012

Zorganizuj konferencje w nowym, czterogwiazdkowym centrum kongresowo-konferencyjnym nad Narwią

W otwartym 11 czerwca 2012 r. hotelu do dyspozycji gości pozostają 332 pokoje dwuosobowe, 32 sale konferencyjne, restauracja, bary, centrum SPA z 12 gabinetami i kapsułami zabiegowymi oraz zaplecze rekreacyjno-rozrywkowe, na które składają się: klub nocny, dyskoteka, kręgielnia, basen, sala do gry w squasha oraz miejsca zabaw dla dzieci.

czwartek, 22 listopada 2012

Idealny dźwięk nie tylko na konferencje

Ośrodek konferencyjno-wypoczynkowy w Serocku nawiązał stałą współpracę z firmą Mood Media, która zajmuje się dostarczaniem platform cyfrowych do emisji muzyki. Pierwszym efektem współpracy są zintegrowane systemy audio, które zamontowano w hotelu. Kontrakt podpisano na okres trzech lat.

czwartek, 22 listopada 2012

Elitarne konferencje i wesela VIP-ów

Przyjęcie weselne Aleksandry Kwaśniewskiej i Kuby Badacha, które odbyło się 22 września 2012 r. w czterogwiazdkowym hotelu w Serocku nad Narwią z pewnością wpłynie na wzrost popularności tego obiektu jako miejsca na organizację wesel, imprez okolicznościowych, eventów i konferencji.

czwartek, 22 listopada 2012

Uroczyste otwarcie jednego z największych hoteli konferencyjnych pod Warszawą

27 października 2012 r. w obiekcie w Serocku miało miejsce jego oficjalne otwarcie. W uroczystej gali wzięło udział ok. 600 gości, a o ich obsługę zadbało blisko 100 osób z obsługi czterogwiazdkowego hotelu.

sobota, 27 października 2012

Otwarcie obiektu