Aktualności z obiektu

poniedziałek, 21 marca 2016 Już w kwietniu! Nowe pokoje i sale konferencyjne w Rancho Pod Bocianem

Już w kwietniu! Nowe pokoje i sale konferencyjne w Rancho Pod Bocianem

Znany podwarszawski obiekt Rancho Pod Bocianem, słynący ze spektakularnych imprez integracyjnych oraz doskonałego przygotowania konferencyjnego poszerza swoją ofertę. Już od kwietnia udostępni 28 nowych pokoi oraz nowe sale na konferencje i bankiety.

wtorek, 10 listopada 2015

Byliśmy, widzieliśmy: Pikniki, eventy firmowe i konferencje w sielskim klimacie – Rancho pod Bocianem

Wyobraźcie sobie, że wyjeżdżacie niemal tuż za Warszawę, a znajdujecie się na zielonym, sielskim ranczu - wokół lasy, jezioro, łąki. Czyste powietrze, olbrzymia przestrzeń, która wprost zachęca do zabawy na świeżym powietrzu. Tak właśnie jest na Ranchu pod Bocianem. Zobaczcie, jak to miejsce zmienia się dla Was i dla Waszych gości konferencyjnych. Zapraszamy do kolejnego odcinka "Byliśmy, widzieliśmy", tym razem na Mazowsze.

poniedziałek, 8 czerwca 2015

Sezon pikników na podwarszawskim Rancho Pod Bocianem

Kończy się wiosna, lato zbliża się wielkimi krokami. To czas, kiedy pole do popisu przy organizacji firmowej imprezy powiększa się o wszelkie formy eventów w terenie. A w takich właśnie specjalizuje się Rancho Pod Bocianem.

piątek, 28 listopada 2014

Konferencja w Rancho Pod Bocianem to sukces gwarantowany

Organizacja konferencji to niełatwe zadanie. Zwłaszcza jeśli chcemy zaskoczyć jej uczestników lub dać im coś więcej niż tylko kilka sesji w czterech ścianach przed projektorem. W takich sytuacjach sprawdzi się podwarszawskie Rancho Pod Bocianem.

czwartek, 22 listopada 2012

Dzień Otwarty już w kwietniu

18 kwietnia Rancho pod Bocianem zaprasza na Dzień Otwarty, podczas którego organizatorzy będą mogli poznać możliwości obiektu przy organizacji imprez firmowych.

poniedziałek, 2 stycznia 2006

Otwarcie obiektu