Aktualności z obiektu

poniedziałek, 29 czerwca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w Hotelu Śląsk Wrocław

Hotel Śląsk Wrocław wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://www.hotel-slask.pl/covid-19

wtorek, 17 lutego 2015 Profesjonalne konferencje w centrum Wrocławia w trzygwiazdkowym hotelu Śląsk

Profesjonalne konferencje w centrum Wrocławia w trzygwiazdkowym hotelu Śląsk

Dogodnie położony, trzygwiazdkowy hotel Śląsk jest idealnym miejscem na organizację konferencji i szkoleń w centrum Wrocławia. To nie tylko profesjonalna aranżacja spotkań biznesowych wraz z komfortowym noclegiem, ale i atrakcyjne miejsca w rodzaju relaksacyjnego SPA oraz klimatycznej restauracji.

poniedziałek, 4 lutego 2013

Wrocławski hotel konferencyjny ma już trzy gwiazdki

Hotel po całkowitej modernizacji zakończonej w 2012 r; oferuje komfortowe noclegi w cichej i spokojnej okolicy w centrum miasta, skąd łatwo dostać się do Rynku (2,8km) oraz najważniejszych miejsc lub atrakcji Wrocławia: Portu Lotniczego, Dworca Głównego, Urzędu Wojewódzkiego, Opery, Panoramy Racławickiej, Zoo, Ogrodu Japońskiego, Hali Stulecia, Parku Szczytnickiego. Nowoczesne, wygodne i jasne wnętrza hotelu oraz profesjonalna, przyjazna obsługa, stanowią dla naszych Gości doskonałe warunki zarówno do pracy, jak i wypoczynku. Nasz obiekt jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

wtorek, 1 maja 2012

Otwarcie obiektu