Aktualności z obiektu

środa, 3 czerwca 2020

Hotel St. Bruno wdrożył specjalną politykę bezpieczeństwa

Hotel St. Bruno zapewnia swoim gościom bezpieczny i spokojny pobyt dzięki wdrożeniu specjalnej polityki bezpieczeństwa. Ze szczegółami można zapoznać się na stronie obiektu: https://www.hotelstbruno.pl/pl/coronavirus.

wtorek, 19 marca 2019 Wyjątkowe konferencje w wyjątkowym hotelu na Mazurach

Wyjątkowe konferencje w wyjątkowym hotelu na Mazurach

Interesujący temat i zaproszeni eksperci z wieloletnim doświadczeniem to za mało, by mieć pewność, że organizowane przez nas szkolenie zakończy się pełnym sukcesem. Miejsce, w którym się ono odbędzie, również ma znaczenie i może przesądzić o tym, czy spotkanie zapisze się w pamięci uczestnikom pozytywnie, czy też chętnie by coś oni w scenariuszu wydarzenia zmienili. Zastanawiasz się, gdzie przygotować sympozjum lub konferencje na Mazurach? Podpowiadamy – w czterogwiazdkowym Hotelu St. Bruno w Giżycku.

wtorek, 13 czerwca 2017

Konferencje na nowoczesne tematy w zabytkowych wnętrzach

Co powiecie na spotkanie z Coco Chanel? Chcielibyście poznać Josephine Baker? Niemożliwe…? Nie w Giżycku. Imiona słynnych artystek noszą sale konferencyjne w położonym wśród malowniczych jezior czterogwiazdkowego Hotelu St. Bruno. Czego możecie być pewni, to tego, że wybierając to miejsce na wydarzenie biznesowe lub event, decydujecie się na niebanalne i komfortowe wnętrza oraz profesjonalny personel. Zawitajmy więc w Krainie Wielkich Jezior Mazurskich.

poniedziałek, 17 sierpnia 2015

Butikowy styl w zamkowych murach - konferencje w St. Bruno w Giżycku

Historyczne mury zamkowe na Mazurach, butikowe wnętrza w połączeniu z nowoczesnością, przestronne sale konferencyjne, a wszystko to w czterogwiazdkowym standardzie. To oferta hotelu St. Bruno w Giżycku.

wtorek, 9 września 2014

Oskar Burchard dyrektorem Hotelu St. Bruno

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Mazurach ma nowego dyrektora. Został nim Oskar Burchard.

czwartek, 22 listopada 2012

Już wkrótce nowy hotel otwarty zostanie w Giżycku

We wrześniu bieżącego roku w Giżycku otwarty zostanie czterogwiazdkowy Hotel St. Bruno.

 

 

 

 

 

 

 


Nowy obiekt, którego część stanowi odrestaurowany średniowieczny zamek, znajdzie się w samym sercu Wielkich Jezior Mazurskich.  Atmosfera hotelu pozwoli cofnąć się w czasie do okresu międzywojennego XX w, kiedy Giżycko było modnym i prestiżowym mazurskim kurortem.


W swoich eleleganckich pokojach,  wyposażonych według najwyższych standardów, hotel pomieści jednocześnie 170 osób. Najbardziej wymagający goście zakosztować będą mogli luksusu w przestronnych, wysokich na 6 metrów apartamentach, mieszczących się w klimatycznych wnętrzach zamku. Cały hotel jest klimatyzowany, co gwarantuje gościom komfortowe warunki pobytu.


Hotel St Bruno został również profesjonalnie przygotowany do organizacji konferencji i różnego rodzaju spotkań biznesowych. W obiekcie znajduje się kilka sal konferencyjnych o różnej wielkości i charakterze. Na kameralne spotkania hotel oferować będzie VIP rooms, natomiast wyposażone w najwyższej jakości sprzęt multimedialny sale konferencyjne pomieszczą nawet 300 uczestników szkolenia czy konferencji.


Hotelowa restauracja serwować będzie przede wszystkim potrawy kuchni regionalnej, wykorzystujące  bogactwo świeżych mazurskich ryb. W menu znajdą się również dania kuchni polskiej i kontynentalnej. Unikalny wystrój restauracji nawiązywać ma do atmosfery luksusowego  kurortu, która odczuwalna jest w całym hotelu. Przy restauracji znajduje się też oranżeria i wiecznie zielony zimowy ogród.


Ofertę hotelu dopełni unikalny kompleks Medi SPA, który zaproponuje szereg zabiegów z zakresu medycyny estetycznej i anti-aging. Skorzystać będzie można również z całej gamy zabiegów z  zakresu wellness, SPA i kosmetologii. Do dyspozycji gości będzie również basen, hydromasaże i sauny.

 

Dodatkowym atutem jest również lokalizacja Hotelu St Bruno - w sąsiedztwie znajduje się piękny park, w zasięgu ręki jest spacerowa uliczka z restauracjami i sklepikami - a wszystko to w niewielkiej odległości od centrum miasta.


Nowy hotel pierwszych gości przyjmie już we wrześniu. Hotelu St. Bruno otwiera dla gości także winiarnię, whisky bar oraz klub nocny.źródło: http://hotelstbruno.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy czterogwiazdkowy hotel w Giżycku

12 grudnia nastąpi oficjalne otwarcie nowego hotelu w Giżycku.

czwartek, 22 listopada 2012

Mazurski kurort promuje ofertę wynajmu sal

Jak zapewniają przedstawiciele hotelu, obiekt został przystosowany do przyjmowania gości biznesowych.

poniedziałek, 12 grudnia 2011

Otwarcie obiektu