Aktualności z obiektu

czwartek, 22 lutego 2018 Nowe sale konferencyjne i przestrzeń eventowa w sercu Beskidu Śląskiego

Nowe sale konferencyjne i przestrzeń eventowa w sercu Beskidu Śląskiego

W położonym w Wiśle czterogwiazdkowym Hotelu Stok z końcem roku otwarto 2 przestronne sale konferencyjne. Sala Biznesowa C pozwoli na przygotowanie konferencji na 200 uczestników w układzie kinowym, w Sali Weneckiej można natomiast zaaranżować sympozjum na maksymalnie 350 osób w tym samym ustawieniu. Do dyspozycji organizatorów oddano również 1300 mkw. powierzchni wystawienniczej, której warunki techniczne pozwalają na prezentację najnowszych modeli samochodów, sprawdzi się też podczas pokazów mody, koncertów czy targów.

środa, 14 sierpnia 2013

Zobacz nowe sale konferencyjne w hotelu w Wiśle

Już 15 września 2013 r. czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w górach odda do dyspozycji organizatorów spotkań nowe sale konferencyjne. W obiekcie pojawi się również kolejna restauracja. Gruntownie zmodernizowana zostanie także powierzchnia wystawiennicza.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowe atrakcje w hotelu w sercu Beskidów

W czterogwiazdkowym Hotelu Stok, położonym w Wiśle Jaworniku udostępnione dla gości zostały nowe atrakcje w postaci części Wellness i kręgielni.

 

 

 

 

 

 

 

Pod koniec marca w hotelu uruchomiony został  basen rekreacyjny z systemem dysz oraz  atrakcji wodnych. Wypocząć można również w dwóch ośmio-osobowych jacuzzi  z podgrzewana wodą i systemem dysz dennych i ściennych wraz z ławeczkami  z masażami  powietrznymi.  W okresie wakacji do dyspozycji  gości hotel udostępnia także plażę letnią przy basenie z  pięknym widokiem na pasma górskie Beskidów.


Do dyspozycji gości jest też Strefa Wellness  - Witalny Świat Saun, zaprojektowany i wykonany  wg najnowszych   trendów i technologii na powierzchni ponad  150 m2 , gdzie znajduje się 8 pomieszczeń do różnych form  rekreacji i odnowy, w tym łaźnie oraz sauny


W hotel powstała również cztero-torowa kręgielnia wraz z barem nocnymi i dyskoteką dla 180 osób. To świetne miejsce do zabawy i rywalizacji oraz spróbowania własnych sił nie tylko w grze w kręgle ale także przy profesjonalnych stołach  bilardowych. Hotel umożliwia również organizacje turniejów bowlingowych oraz imprez integracyjnych przy muzyce profesjonalnego DJ'a.


Hotel Stok posiada 205 komfortowo wyposażonych jedno- i dwuosobowych pokoi typu de lux, studio oraz apartamenty. W hotelu znajduje się również rozbudowane zaplecze konferencyjne, profesjonalnie przygotowane na organizację konferencji oraz szkoleń, w skład którego wchodzi sala kongresowa na 450 osób, która może zostać podzielona na trzy mniejsze - każda dla 150 osób, oraz 8 sal konferencyjnych mieszczących od 15 do 120 osób.

 


źródło: na podstawie www.hotelstok.pl