Aktualności z obiektu

piątek, 21 września 2018 Vienna House w Katowicach zaprezentowało odnowione przestrzenie

Vienna House w Katowicach zaprezentowało odnowione przestrzenie

Zakończona modernizacja Vienna House Easy Katowice objęła parter hotelu. Architekci z działu projektowego Vienna House zaprojektowali wystrój, będący połączeniem elementów industrialnych oraz drewna. Panele z materiałów naturalnych umieszczono na ścianach w przestrzeniach coworkingowych, restauracji „Sunlight” oraz w minisklepie. W wyremontowanych częściach pojawiły się nowe żyrandole i wykładziny, a w recepcji – rośliny.

czwartek, 19 listopada 2015

Rafał Gucia na stanowisku Operations Managera w hotelu Angelo Katowice

W ramach rozwoju sieć Vienna International utworzyła nowe stanowiska. Jednym z nich jest Operations Manager w hotelu angelo w Katowicach. Stanowisko to objął Rafał Gucia.

czwartek, 10 kwietnia 2014

Angelo Hotel Katowice "Hotelem Roku" dla biznesu

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Śląsku otrzymał dwie nagrody w organizowanym przez portal hrs.pl plebiscycie "Hotel Roku 2014" w kategoriach „Biznes" i "Najlepszy serwis".

poniedziałek, 18 marca 2013

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Śląsku świętuje trzylecie istnienia

9 marca 2010 r. katowicki hotel o profilu biznesowo-konferencyjnym przyjął pierwszych gości i uczestników odbywających się w nim konferencji. Po trzech latach działalności przedstawiciele obiektu podsumowują jego obecność na rynku i zapowiadają poprawę jego usług.

środa, 9 stycznia 2013

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Śląsku z symbolem jakości Top Rated Hotel

Serwis rezerwacji grupowych hotel.info po raz kolejny przydzielił symbol jakości „Top Rated Hotel”, wyróżniając najlepiej oceniane hotele w 2012 roku. Najwyżej ocenionym obiektem w Polsce wśród podróżujących biznesmenów był w ubiegłym roku Angelo Hotel Katowice, który podobnie jak Hilton Gdańsk otrzymał 9,2 punktów.

czwartek, 22 listopada 2012

Odkryj Śląsk

Wyprawa 320 metrów pod ziemie, szpiegowska gra miejska „Kryptonim KATO” oraz autorski program „Śląskie Od Kuchni”. W ten nietypowy sposób w ciągu 2 dni pełnych wydarzeń, Urząd Miasta - Convention Bureau Katowice oraz angelo Hotel Katowice zaprezentują ponad 80 meeting plannerom możliwości organizacji imprez w aglomeracji śląskiej.

czwartek, 22 listopada 2012

Jeśli konferencje, to tylko na Górnym Śląsku

Katowicki hotel wspólnie z Urzędem Miasta i Convention Bureau Katowice po raz drugi zorganizował imprezę promującą Górny Śląsk.

czwartek, 22 listopada 2012

Europejski Kongres Gospodarczy 2012 odbędzie się w katowickim hotelu

W dniach 14-16 maja 2012 r. 900 prelegentów, 6000 uczestników i ponad 100 sesji dyskusyjnych IV Europejskiego Kongresu Gospodarczego zamienią katowicki hotel w centrum gospodarczo-biznesowe Europy Środkowej.

wtorek, 9 marca 2010

Otwarcie obiektu