Aktualności z obiektu

wtorek, 7 marca 2017 Nowoczesne baseny solankowe już dostępne dla gości

Nowoczesne baseny solankowe już dostępne dla gości

Goście Hotelu Wilga mogą już korzystać z oddanych po kompleksowej modernizacji basenów solankowych w Uzdrowisku Ustroń. Od wielu lat są one jedną z największych atrakcji dla hotelowych gości, turystów oraz mieszkańców Ustronia.

wtorek, 21 lutego 2017

Hotel Wilga – miejsce z dobrym klimatem dla konferencji i eventów!

Piramida w górach Beskidu Śląskiego. Zaskoczeni? Pewnie tak, a to dopiero początek przygody i kolejnych odkryć. Bo praca również może być przygodą! I to z interesującymi zwrotami akcji. Wybierzmy się zatem w stronę góry Równicy, na której zboczu wznosi się charakterystyczny graniastosłup, Hotel Wilga. A w nim – bogate zaplecze konferencyjne, profesjonalny personel sprawujący pieczę nad imprezami odbywającymi się w obiekcie, oferta SPA & Wellness na europejskim poziomie. Zachęceni? Góry czekają! W tak malowniczym otoczeniu wszelkie konferencje, bankiety czy szkolenia są skazane na sukces.

wtorek, 13 września 2016

Inspiruje otoczeniem i wnętrzem. Konferencje i wypoczynek w Hotelu Wilga

Tym, którzy w odwiecznym sporze: jechać nad morze czy w góry, opowiadają się niezmiennie za drugą opcją, przybył kolejny argument. Oferta położonego w Ustroniu trzygwiazdkowego Hotelu Uzdrowiskowego Wilga łączy w sobie to, co najlepsze – pobudzające kreatywność górskie otoczenie, świetne warunki klimatyczne, profesjonalizm obsługi, wygodne warunki do pracy, a po niej – relaks w formie, jaką lubisz.