Aktualności z obiektu

poniedziałek, 26 września 2016 Konferencje w Hotelu Windsor – biznes pod czterema gwiazdkami

Konferencje w Hotelu Windsor – biznes pod czterema gwiazdkami

Realizacja każdego poważnego przedsięwzięcia zaczyna się od iskierki, małego pomysłu, który z czasem przeradza się w duży projekt, wymagający spełnienia określonych warunków. Takim projektem może być zorganizowanie dużej konferencji, ważnego spotkania biznesowego lub po prostu bankietu firmowego. Aby wszystko przebiegło zgodnie z planem, potrzebni są solidni współpracownicy i wybór miejsca – idealnie dopasowanego do naszej wizji. Czasami jego znalezienie okazuje się najtrudniejsze, choć nie trzeba szukać daleko. Zaledwie 30 kilometrów od Warszawy znajduje się czterogwiazdkowy Hotel Windsor.

wtorek, 30 czerwca 2015

Byliśmy, widzieliśmy: Konferencje i eventy w pałacowych wnętrzach nad wodą, czyli Hotel Windsor

Hotel Windsor w podwarszawskiej Jachrance to kolejny obiekt, który odwiedziliśmy w ramach naszego cyklu. Łączy w sobie pałacową elegancję, nowoczesność wyposażenia i ciekawe otoczenie. Jak sprawdzi się na konferencje i eventy? Przekonajcie się i przeczytajcie naszą relację.

wtorek, 13 stycznia 2015

Sylwia Wróbel dyrektorem sprzedaży w Hotelu Windsor

W warszawskiej sieci hoteli Korona nadszedł czas na zmiany na stanowiskach. Podwarszawski Windsor Hotel ma nową dyrektor sprzedaży. Została nią Sylwia Wróbel, która z branżą hotelarską związana jest od 12 lat.

poniedziałek, 16 grudnia 2013

Windsor Palace & Conference Center z szybszym dostępem do internetu

2 grudnia 2013 r. w salach konferencyjnych Hotelu Windsor Palace & Conference Center w Jachrance uruchomiono nową sieć bezprzewodową WiFi.

środa, 5 czerwca 2013

Piątkowe przyjęcia weselne w specjalnej cenie!

Zapraszamy do Hotelu Windsor w Jachrance nad Jeziorem Zegrzyńskim. Przygotowaliśmy specjalną ofertę cenową dla Par, które przyjęcie weselne planują w piątek. Szczegóły oferty poniżej.

wtorek, 7 maja 2013

Efektowne oświetlenie LED w Hotelu Windsor

Dbając o wystrój i szczególną atmosferę naszego hotelu - oddaliśmy do użytku profesjonalną instalację halogenów ledowych, które wieczorem oświetlają elewację budynku hotelu Windsor.

czwartek, 17 stycznia 2013

Nagroda SUPER WIKTORIA 2012

Kolejne wyróżnienie dla marki Hotele Korona w roku 2012 to Super WIktoria! WIKTORIA to Znak Jakości Przedsiębiorców to bardzo prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami w Polsce. Już od 15. lat Konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców promuje upowszechnia zasady etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspiera przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców.

czwartek, 17 stycznia 2013

Konferencje pod Warszawą w stylowych salach nad Zalewem Zegrzyńskim

Największy kompleks konferencyjny nad Zalewem Zegrzyńskim oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji i imprez firmowych ponad 4,5 tys. mkw.przestrzeni konferencyjnej i wystawienniczej. W obiekcie mogą być organizowane kongresy, konferencje, wideokonferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, wystawy, eventy, bankiety a także pokazy samochodów.

czwartek, 17 stycznia 2013

Oświetelnie RGB teraz także na zewnątrz budynku!

Już od roku 2012 Windsor Palace Hotel&Conference Center**** inwestuje w oświetlenie LED RGB sukcesywnie doposażając swoje sale konferencyjne i bankietowe, a na początku 2013 roku zainstalowano zewnętrze, elewacyjne oświetlenie RGB z ciekawymi efektami wizualnymi.

czwartek, 22 listopada 2012

Konferencje na 1000 osób

Windsor Palace Hotel & Conference Center to największy kompleks konferencyjno-bankietowy nad Zalewem Zegrzyńskim.

czwartek, 22 listopada 2012

Inwestycje w salach konferencyjnych i przygotowania do EURO 2012

Począwszy od ubiegłego roku roku obiekt w Jachrance inwestuje w oświetlenie LED RGB sukcesywnie doposażając swoje sale bankietowe.