Aktualności z obiektu

piątek, 11 maja 2018 Nowe przestrzenie i atrakcje na eventy w zabytkowym zamku w Gniewie

Nowe przestrzenie i atrakcje na eventy w zabytkowym zamku w Gniewie

W toku są inwestycje rozpoczęte pod koniec 2017 r. w czterogwiazdkowym hotelu Zamek Gniew. W kwietniu br. otwarto znajdującą się w piwnicy zamkowej kręgielnię "Karczma Zamkowa". Na 2 profesjonalnych torach do gry można urządzać turnieje bowlingowe, a po nich goście mogą korzystać także z dobrze zaopatrzonego baru. Baza noclegowa powiększyła się o 17 stylowych 2-osobowych apartamentów, w których poza komfortowym łóżkiem, znajduje się też rozkładana sofa, co zapewni, w razie potrzeby, nocleg dla jeszcze jednej osoby.

wtorek, 17 września 2013

Agnieszka Anna Sapryk w Grupie Hotele z Historią

Z początkiem sierpnia do zespołu nowopowstałej Grupy Hotele z Historią dołączyła Agnieszka Anna Sapryk, która w firmie zajmuje się organizacją konferencji i bankietów.

piątek, 29 marca 2013

Zaprasza na konferencje i do Izby Tortur

Już 1 kwietnia 2013 r. w zabytkowym krzyżackim zamku w miejscowości Gniew zostanie oddana do użytku nowa i nieco przerażająca atrakcja. Będzie nią Sala Męczennicy, czyli miejsce, gdzie historia spotyka się z nowoczesnością.

poniedziałek, 11 marca 2013

Na zadaszonym dziedzińcu zorganizujesz konferencje, spektakle i koncerty

W osiemnastowiecznym zamku gotyckim w Gniewie do użytku została oddana całoroczna, ogrzewana przestrzeń konferencyjno-wystawowa o powierzchni 450 metrów kwadratowych i wysokości 21 metrów.

czwartek, 10 stycznia 2013

Trzynastowieczny zamek zyskał czterogwiazdkowy hotel i osłonięty dziedziniec na imprezy masowe

30 grudnia 2012 r. na Zamku w Gniewie miało miejsce uroczyste otwarcie Hotelu Rycerskiego. Dzięki inwestycji baza noclegowa zamku uległa zwiększeniu o ponad 100 miejsc dla gości, placówka zyskała też dodatkową przestrzeń na koncerty i wystawy.

czwartek, 22 listopada 2012

Chcesz zorganizować konferencje na zamku?

Zamek Gniew to potężna gotycka twierdza rycerzy mnichów, siedziba królów, hetmanów i starostów, słynący z turniejów rycerskich, zaciętych bitew i wspaniałych spektakli.