Aktualności z obiektu

piątek, 4 stycznia 2019 Byliśmy, widzieliśmy Lord Hotel Warsaw Airport. Spotkania biznesowe blisko lotniska

Byliśmy, widzieliśmy Lord Hotel Warsaw Airport. Spotkania biznesowe blisko lotniska

Hotel Lord jest miejscem, które wyróżnia się na tle obiektów powstających wokół stołecznego Okęcia. Ozdobna fasada, której istotnym elementem są wysokie kolumny, kryje w sobie eleganckie i nowoczesne wnętrza, które w ciągu ostatnich 3 lat przeszły gruntowną rewitalizację. Spotkania z widokiem na panoramę miasta, bankiet w stylowej restauracji, czy konferencja w dużej Sali Lustrzanej – to wszystko czeka na gości czterogwiazdkowego obiektu. Byliśmy, widzieliśmy i relacjonujemy, jak wygląda obecnie Hotel Lord.

środa, 16 stycznia 2013

Kameralne i stylowe miejsce na konferencje w Warszawie

Położony nieopodal Międzynarodowego Lotniska Chopina oraz prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej Służewca Przemysłowego czterogwiazdkowy warszawski hotel zaprasza do organizacji konferencji, szkoleń, warsztatów i spotkań biznesowych.

wtorek, 15 stycznia 2013

Nagroda SUPER WIKTORIA 2012

Kolejne wyróżnienie dla marki Hotele Korona w roku 2012 to Super WIktoria! WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców to bardzo prestiżowy konkurs, w którym nagradzane są najlepsze firmy zajmujące się handlem, produkcją i usługami w Polsce. Już od 15. lat Konkurs WIKTORIA Znak Jakości Przedsiębiorców promuje upowszechnia zasady etyki i rzetelnego wykonywania działalności gospodarczej, a także wspiera przedsiębiorczość i inicjatywy gospodarcze. Organizatorem konkursu jest Warszawska Izba Przedsiębiorców. Więcej informacji na www.wiktoriapl.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Atrakcyjna oferta konferencyjna hotelu w Warszawie

Lord Hotel & Conference Center oferuje swoim gościom rzetelną i profesjonalną realizację organizowanych konferencji i szkoleń.