Aktualności z obiektu

poniedziałek, 29 czerwca 2020

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z polityką bezpieczeństwa

W związku z sytuacją epidemiczną MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel wprowadził zasady bezpieczeństwa i higieny, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo. Szczegóły dostępne są na stronie obiektu: https://www.mazurkashotel.pl/news/bezpieczenstwo-w-mcc-mazurkas-hotel-conference-centre-all-46387

wtorek, 25 września 2018 Krzysztof Nosek nowym Dyrektorem Gastronomii MCC Mazurkas

Krzysztof Nosek nowym Dyrektorem Gastronomii MCC Mazurkas

Nowy Dyrektor Gastronomii MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360° Krzysztof Nosek w branży gastronomicznej działa od 12 lat. Doświadczenie zdobywał na różnych stanowiskach, od kelnera, przez Kierownika Zmiany, aż po Kierownika Gastronomii. Związany był dotąd zarówno z hotelami sieciowymi w Krakowie i Katowicach, jak i niezależnymi: w kraju (m.in. Zamek Kliczków, Pałac Bonerowski, Marine Hotel), jak i za granicą.

wtorek, 29 maja 2018

Aneta Klepacka-Kołbuk nowym Dyrektorem Generalnym MCC Mazurkas

Funkcję Dyrektora Generalnego czterogwiazdkowego MCC Mazurkas Conference Centre& Hotel oraz Mazurkas Catering 360° z dniem 21 maja br. objęła Aneta Klepcka-Kołbuk. Będzie odpowiedzialna za kształtowanie oraz realizację strategii rozwoju firmy oraz decydować o dalszym kierunku polityki sprzedażowej MCC Mazurkas.

wtorek, 31 października 2017

Firmowe święta pełne pomysłów w mazowieckim czterogwiazdkowcu

Choć śniegu (jeszcze) za oknem nie widać, atmosferę świąt można już było poczuć podczas spotkania degustacyjnego w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel we współpracy z Mazurkas Catering 360°. 23 października hall główny hotelu oraz Sala Zeus zyskały specjalną uroczystą aranżację, którą podziwiać mogli zaproszeni goście: klienci, partnerzy, przedstawiciele mediów branżowych i ogólnokrajowych.

czwartek, 9 czerwca 2016

Mazurkas Catering 360° ma wyłączność na catering w MCK Katowice

Mazurkas Catering 360°, w ramach rozwoju działalności, otwiera oddział firmy na Śląsku i ma już za sobą pierwszą długofalową umowę. Firma obsłuży gości eventów organizowanych w MCK Katowice i w Spodku.

piątek, 29 kwietnia 2016

Mazurkas ma nowego Dyrektora Gastronomii – to Marcin Kania

Nowym Dyrektorem Gastronomii w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering 360° został Marcin Kania.

środa, 28 października 2015

Dorota Ryglewicz i Adam Mikołajuk - nowi specjaliści w Mazurkasie

W MCC Mazurkas Conference Center & Hotel kolejne zmiany. Tym razem obiekt zatrudnił nowych pracowników - Dorotę Ryglewicz na stanowisko Kierownika Działu Konferencji i Bankietów oraz Adama Mikołajuka na stanowisko Kierownika Operacyjnego Działu Cateringu.

wtorek, 6 października 2015

XVIII Forum Humanum w MCC Mazurkas z Lechem Wałęsą i Ewą Kopacz

W eleganckich wnętrzach MCC Mazurkas Conference Center & Hotel 27 września br. odbyła się kolejna edycja Forum Humanum. Tym razem wydarzeniu towarzyszyła wyjątkowa uroczystość – 72. urodziny prezydenta Lecha Wałęsy.

poniedziałek, 7 września 2015

Mazurkas Catering 360° z gwiazdką Michelin - Arkadiusz Zuchmański w zespole

Centrum konferencyjne MCC Mazurkas oferuje swoim klientom catering na gwiazdorskim poziomie. Współpracę z ekipą Mazurkas Catering 360° podjął szef kuchni Arkadiusz Zuchmański – pierwszy Polak, który zdobył we Francji Gwiazdkę Michelin.

wtorek, 28 lipca 2015

Byliśmy, widzieliśmy: Solidność i smak, czyli konferencje w Hotelu Mazurkas pod Warszawą

MCC Mazurkas w Ożarowie Maz. to jeden z najbardziej znanych ośrodków konferencyjnych na Mazowszu. Na swoją renomę zapracował nie tylko wielkim, profesjonalnym centrum konferencyjnym, ale również rzetelnością i profesjonalizmem obsługi oraz pyszną kuchnią. W kolejnej odsłonie cyklu "Byliśmy, widzieliśmy" przedstawiamy: MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel.

niedziela, 1 czerwca 2014

Ostatni remont obiektu

wtorek, 18 lutego 2014

Kamil Kaźmierkiewicz w MCC Mazurkas

Do zespołu MCC Mazurkas oraz Mazurkas Catering 360 dołączył Kamil Kaźmierkiewicz. Zajmie on stanowisko dyrektora sprzedaży.

piątek, 8 listopada 2013

Michał Kozak dyrektorem generalnym MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel i Mazurkas Catering

Z dniem 5 listopada 2013 r. stanowisko dyrektora generalnego MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel oraz Mazurkas Catering pełni Michał Kozak.

środa, 18 września 2013

Catering Show 2013 - zapraszamy na wydarzenie branżowe, jakiego nie było!

Już 23 września 2013 r. w MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel w Ożarowie Mazowieckim odbędzie się kolejna edycja jednej z najważniejszych imprez branży MICE. Tym razem Catering Show odbędzie się w całkiem nowej odsłonie.

poniedziałek, 8 lipca 2013

MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel z Perłami Euroturystyki 2013

30 czerwca 2013 r. hotel w Ożarowie Mazowieckim odebrał EuroPerły podczas Letniej Gali Przedsiębiorców organizowanej przez Europejskie Forum Przedsiębiorczości.

wtorek, 22 stycznia 2013

Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny wprowadza rozwiązania firmy Samsung

Dzięki partnerstwu biznesowemu z firmą Samsung obiekt konferencyjno-hotelowy w Ożarowie Mazowieckim wprowadził do pokoi dla gości nowoczesne telewizory. Kooperacja firm nie wyklucza dalszej współpracy w zakresie dostarczenia sprzętu do znajdujących się w hotelu sal konferencyjnych.

piątek, 28 grudnia 2012

Podwarszawski hotel konferencyjny dołączył do Polish Prestige Hotels & Resorts

Zrzeszająca kilkadziesiąt hoteli i obiektów hotelowych z całej Polski fundacja Polish Prestige Hotels & Resorts postanowiła przyjąć do swego grona kolejne trzy obiekty. Jednym z nich jest czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Ożarowie Mazowieckim pod Warszawą.

czwartek, 22 listopada 2012

Rozmowy o kulturze i sztuce w centrum konferencyjnym w Ożarowie Mazowieckim

Przedstawiciele czterogwiazdkowego obiektu konferencyjno–hotelowego zapraszają na cykl spotkań kulturalno-artystycznych Forum Humanum.

czwartek, 22 listopada 2012

Kolejne prestiżowe wyróżnienie dla centrum konferencyjnego pod Warszawą

Już po raz kolejny MCC Mazurkas Conference Centre & Hotel otrzymał prestiżowy tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii Partner Firm Zagranicznych.

czwartek, 22 listopada 2012

Magdalena Żelech nowym kierownikiem działu sprzedaży w centrum konferencyjnym pod Warszawą

Na zajmowanym obecnie stanowisku do jej obowiązków należą zarządzanie i optymalizacja procesu sprzedaży.