Aktualności z obiektu

poniedziałek, 8 czerwca 2020

Bezpieczne targi i konferencje w Expo Kraków

Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe Expo Kraków wdrożyło zasady umożliwiające organizację bezpiecznych targów, konferencji oraz spotkań biznesowych. Szczegóły dostępne są na stronie: https://www.targi.krakow.pl/pl/bezpieczne-targi.html.

wtorek, 21 października 2014 Targi i konferencje w EXPO Kraków z dużą frekwencją

Targi i konferencje w EXPO Kraków z dużą frekwencją

Działające od maja 2014 r. EXPO Kraków może pochwalić się dużą liczbą gości odwiedzających organizowane w nim targi, bankiety i konferencje.

piątek, 16 maja 2014

EXPO Kraków jest już czynne

14 maja 2014 r. miało miejsce uroczyste otwarcie Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków. To jeden z najnowocześniejszych ośrodków wystawienniczych w kraju, dysponujący największą zadaszoną powierzchnią w południowej Polsce.

środa, 14 maja 2014

Otwarcie obiektu

piątek, 9 maja 2014

Oficjalne otwarcie EXPO Kraków nastąpi 14 maja 2014 r.

Już w połowie maja w Krakowie zostanie otwarty jeden z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w Polsce. Kilka dni wcześniej w obiekcie odbędzie się pierwsza impreza targowa.

środa, 22 stycznia 2014

Oficjalne otwarcie EXPO Kraków już w maju 2014 roku

14 maja 2014 r. nastąpi oficjalne otwarcie Międzynarodowego Centrum Targowo–Kongresowego EXPO Kraków. Wybudowany przez Targi w Krakowie obiekt będzie miał 13 tys. metrów kwadratowych powierzchni użytkowej.

piątek, 15 listopada 2013

Wypromują Expo Kraków na targach w Barcelonie

Już 19 listopada br. rozpoczną się jedne z największych i najważniejszych targów przemysłu spotkań – EIBTM w Barcelonie. Nie zabraknie tam przedstawicieli EXPO Kraków, którzy będą zachęcać organizatorów przeróżnych spotkań z całego świata, aby te odbyły się w stolicy Małopolski.

poniedziałek, 14 października 2013

Expo Kraków i znajdujące się w nim sale konferencyjne są już prawie gotowe

"W takim tempie powinny powstawać wszystkie inwestycje w Małopolsce” – tak dziennikarze podsumowali wizytę na placu budowy. Budowa nowej siedziby Targów w Krakowie rozpoczęła się niewiele ponad miesiąc temu, a już prawie gotowa jest konstrukcja. Jeszcze przed zimą obiekty mają być zadaszone, tak aby można było ruszyć z pracami wewnątrz.

wtorek, 10 września 2013

Trwają prace na placu budowy Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego w Krakowie

Z placu budowy Expo Kraków, które ma zostać oddane do użytku wiosną 2014 r., usunięto już 30 tys. metrów sześciennych ziemi i wbudowano ponad 5 tys. ton kruszywa. Aktualnie stawiane są słupy podtrzymujące stropy budynku.

czwartek, 27 czerwca 2013

EXPO Kraków zgodnie z planem!

Właśnie zakończył się ostatni etap prac wyburzeniowych na placu budowy przy ulicy Centralnej 53. To tutaj wiosną 2014 r. zostanie otwarte Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków – nowa siedziba Targów w Krakowie, największy wielofunkcyjny obiekt tego typu w południowej Polsce. Łączna wartość inwestycji wynosi ok. 60 mln zł.

czwartek, 22 listopada 2012

Ruszyła budowa obiektu

18 września 2012 r. zarząd Targów w Krakowie – właściciel i operator Expo Kraków – uroczyście zainaugurował rozpoczęcie nowej inwestycji. W obiekcie, który ma być jednym z najnowocześniejszych ośrodków targowo-kongresowych w Polsce, znajdą się dwie hale wystawowe, zespół sal konferencyjnych, pokoje spotkań oraz parking na ponad 700 pojazdów.