Aktualności z obiektu

środa, 14 października 2020 Integracja i konferencje w Mikołajki Resort & Spa – zalecane (nie tylko) jesienną porą!

Integracja i konferencje w Mikołajki Resort & Spa – zalecane (nie tylko) jesienną porą!

Jest takie miejsce, które o każdej porze roku można odkrywać wciąż na nowo. A do odkrywania zaprosić swoich pracowników i partnerów biznesowych, którzy docenią oryginalne pomysły, nowoczesne zaplecze i piękne usytuowanie na Mazurach. Hotel Mikołajki Resort & Spa, bo o nim mowa, oferuje profesjonalne sale konferencyjne, w których goście produktywnie spędzą czas podczas szkoleń. A po warsztatach nie zabraknie pomysłów na atrakcje, które znakomicie zintegrują grupę i pozwolą odpocząć na łonie natury. Zapraszamy do Krainy Tysiąca Jezior!

poniedziałek, 1 czerwca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w Mikołajki Resort &SPA

Mikołajki Resort & SPA wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://www.mikolajki-resort.pl/pl/bezpiecznyhotel

poniedziałek, 19 października 2015 Las, jezioro, spa i… profesjonalne konferencje w Mikołajki Resort & Spa

Las, jezioro, spa i… profesjonalne konferencje w Mikołajki Resort & Spa

Kto twierdzi, że Mazury są piękne tylko latem, zapewne nigdy nie był tam jesienią czy zimą. O wyjątkowej urodzie tej okolicy o każdej porze roku przekonują także właściciele hotelu Mikołajki Resort & Spa. Dla grup zorganizowanych fundują transport i liczne zniżki!

piątek, 3 lipca 2015

Mikołajki Resort & Spa z trzema gwiazdkami i nowym wyglądem

Zakończył się trwający od września ubiegłego roku remont w hotelu Mikołajki Resort & Spa. Obiekt nie tylko odświeżył wnętrza, ale i otrzymał oficjalną kategoryzację trzech gwiazdek.

wtorek, 18 czerwca 2013

DeSilva na Mazurach już działa

Mikołajki Resort by DeSilva w pierwszej połowie czerwca rozpoczął przyjmowanie gości. To już siódmy hotel tej sieci w Polsce.

piątek, 7 czerwca 2013

Otwarcie obiektu

czwartek, 16 maja 2013

Będzie miał 500 mkw. przestrzeni konferencyjnej

Zlokalizowany w Jorze Wielkiej k. Mikołajek, hotel konferencyjny rozpocznie działalność operacyjną już 7 czerwca 2013 r.. W tym momencie na terenie obiektu inwestor prowadzi ostatnie prace związane z wykończeniem wnętrz, elewacją obiektu, zagospodarowaniem terenu oraz plaży.

środa, 27 marca 2013

Trwają przygotowania do otwarcia obiektu

Już na początku czerwca 2013 r. na Mazurach zostanie oddany do użytku nowy hotel. Znajdą się w nim sale konferencyjne o łącznej powierzchni ponad 500 mkw.

wtorek, 8 stycznia 2013

Konferencje w nowym hotelu na Mazurach zorganizujesz już od 1 czerwca 2013 r.

Z początkiem czerwca 2013 r. ruszy siódmy hotel sieci DeSilva w Polsce. Położony w Jorze Wielkiej niedaleko Mikołajek obiekt ma szansę stać się popularnym miejscem na spotkania biznesowe na Mazurach.

czwartek, 22 listopada 2012

W tym roku otwarty zostanie luksusowy resort w Mikołajkach

W tym roku otwarty zostanie luksusowy resort w Mikołajkach

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy mazurski hotel otworzy się wiosną 2013 r.

Już w pierwszych miesiącach 2013 r. w odległości 9 kilometrów od Mikołajek otwarty zostanie nowy obiekt z ośmioma salami konferencyjnymi. Będzie to siódmy hotel sieci DeSilva w Polsce.