Aktualności z obiektu

środa, 24 lipca 2019 Byliśmy, widzieliśmy Novotel Katowice Centrum. Konferencje w dobrej lokalizacji

Byliśmy, widzieliśmy Novotel Katowice Centrum. Konferencje w dobrej lokalizacji

Rynek spotkań w Katowicach stale rośnie, razem z zainteresowaniem konferencjami branżowymi o zasięgu krajowym i międzynarodowym. Festiwal Tauron Nowa Muzyka, Rawa Blues Festiwal, Industriada, Śląski Festiwal Jazzowy, Odjazdy – to tylko niektóre z wydarzeń organizowanych w stolicy Górnego Śląska. Kolejne planowane eventy i konferencje w Katowicach wymagają odpowiednich przestrzeni w atrakcyjnych lokalizacjach, a taką oferuje hotel Novotel Katowice Centrum, który odwiedziliśmy i opisujemy w cyklu „Byliśmy, widzieliśmy”.

wtorek, 16 października 2018 Kolejny etap modernizacji Novotel Katowice Centrum na finiszu

Kolejny etap modernizacji Novotel Katowice Centrum na finiszu

Grudniowy Szczyt Klimatyczny ONZ w Katowicach przyspieszył decyzje o inwestycjach także w branży hotelarskiej. Czterogwiazdkowy Novotel Katowice Centrum zmiany zaczął wprowadzać już od 2016 r., dzięki czemu goście hotelu mogą korzystać z odnowionego lobby i części restauracyjno-barowej. Po renowacji przestrzenie zwracają uwagę nowoczesnym, minimalistycznym wystrojem. Postawiono na stonowane barwy: szarości, czerń i odcienie niebieskiego, designerskie meble oraz oświetlenie. Sercem strefy restauracyjnej jest idealny zarówno na spotkania prywatne, jak i biznesowe wolnostojący bar.

środa, 18 czerwca 2014

Modernizacja hotelu Novotel Katowice Centrum dobiega końca

W hotelu znajdującym się w stolicy Górnego Śląska trwają prace remontowe. Aktualnie w obiekcie modernizowane są pokoje oraz centrum konferencyjne.

czwartek, 25 lipca 2013

Hotel konferencyjny w Katowicach z programem In Balance by Novotel Wellness

W obiekcie zmodernizowano strefę powitalną, zadbano również o nowe zaplecze fitness, z którego mogą korzystać również uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji.

czwartek, 22 listopada 2012

Śląski hotel w nowej odsłonie

Znany wcześniej jako Hotel Warszawa, a następnie Novotel Rondo Katowice obiekt oficjalnie zaprezentował swoje odnowione wnętrza. Hotel zmienił wystrój lobby, recepcji oraz części pokoi, nadając im nowoczesny i funkcjonalny charakter.