Aktualności z obiektu

czwartek, 28 czerwca 2018 Byliśmy, widzieliśmy Novotel po modernizacji. Przestronne designerskie wnętrza na konferencje w Poznaniu

Byliśmy, widzieliśmy Novotel po modernizacji. Przestronne designerskie wnętrza na konferencje w Poznaniu

To była inwestycja na naprawdę imponującą skalę. Odnowiono pół tysiąca pokoi, kilkanaście sal konferencyjnych, przestrzenie wspólne, część restauracyjną. Pożegnano trendy modne w czasach PRL-u. Zastąpiły je wyraziste kolory, otwarte przestrzenie inspirowane industrialnymi wnętrzami, nowoczesne meble i akcenty dekoratorskie przypominające o historii i tradycjach regionu. Konferencje na 600 osób? W Novotel Poznań Centrum bez problemu znajdziesz odpowiednią i profesjonalnie wyposażoną przestrzeń.

piątek, 14 października 2016

Rozpoczęto modernizację w poznańskim hotelu Novotel

Na początku października rozpoczęła się przebudowa w czterogwiazdkowym poznańskim hotelu Novotel. W wyniku prac powstanie pierwszy w regionie hotel typu combo – pod jednym dachem znajdą się pokoje w standardach Novotel i ibis.

wtorek, 1 kwietnia 2014

Odświeżające przerwy kawowe podczas konferencji w Novotelu Poznań Centrum

Novotel Poznań Centrum przygotował zrównoważone menu na przerwy kawowe, aby pobudzić umysł i ciało uczestników konferencji i spotkań biznesowych.

czwartek, 25 lipca 2013

Loretta Neufeldt dyrektorem hotelu Novotel Poznań Centrum

Neufeldt będzie zarządzała drugim co do wielkości hotelem w Polsce.

piątek, 14 czerwca 2013

Novotel wzbogaca ofertę konferencyjną

Marka Novotel wprowadza we wszystkich swoich hotelach nowy projekt Meeting@Novotel, który ma usprawnić i uatrakcyjnić organizację konferencji.

poniedziałek, 10 czerwca 2013

W nowej odsłonie

Hotel Novotel Poznań Centrum zakończył właśnie przebudowę lobby i recepcji. Wnętrzom nadano nowoczesny i przytulny charakter.

wtorek, 12 marca 2013

Trwa modernizacja hotelu na konferencje w Poznaniu

W efekcie trwających w poznańskim hotelu prac remontowych zmianie uległy sale konferencyjne, restauracja i bar. Od stycznia 2013 r. renowacji poddawane są lobby i recepcja, a prace nad nimi mają zakończyć się pod koniec kwietnia.