Aktualności z obiektu

środa, 24 czerwca 2020 Bezpieczny i przyjazny hotel - działania Hotelu i Pałacu Alexandrinum w związku z pandemią COVID-19

Bezpieczny i przyjazny hotel - działania Hotelu i Pałacu Alexandrinum w związku z pandemią COVID-19

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce w Hotelu Pałacu Alexandrinum wprowadzono dodatkowe zasady bezpieczeństwa i higieny, które pozwolą gościom cieszyć się bezpiecznym i spokojnym pobytem.

piątek, 30 marca 2018 Nowe pokoje i sale konferencyjne w pałacu pod Warszawą

Nowe pokoje i sale konferencyjne w pałacu pod Warszawą

Pierwszy etap rozbudowy czterogwiazdkowego Pałacu Alexandrinum ukończony. Dziś oficjalnie otwarto pierwsze skrzydło nowej części hotelowej, w którym znajdują się 2 sale konferencyjno-bankietowe oraz 18 dwuosobowych pokoi. Większa z sal, położona na parterze budynku, ma powierzchnię 270 mkw. oraz wyjście na taras. Pomieści 200 osób w ustawieniu teatralnym. Druga z sal, usytuowana na piętrze, o powierzchni 220 mkw. sprawdzi się podczas konferencji na 150 uczestników w tym samym układzie.

czwartek, 4 sierpnia 2016

Konferencje w barokowych wnętrzach pod Warszawą - Pałac Alexandrinum

Dogodny dojazd, stylowe wnętrza, malownicze położenie. Do tego eleganckie sale konferencyjne i możliwość organizacji przyjęcia w iście królewskich wnętrzach. To wszystko jedyne kilkanaście kilometrów od Warszawy. Położony wśród zieleni Pałac Alexandrinum spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających i wybrednych gości.

poniedziałek, 1 lutego 2016

Otwarcie obiektu

środa, 2 grudnia 2015

Pałac Alexandrinum pod Warszawą gotowy na konferencje w styczniu 2016 r.

W styczniu 2016 roku planowane jest otwarcie nowego obiektu hotelowo-konferencyjnego pod Warszawą. Czterogwiazdkowy Pałac Alexandrinum zaoferuje miejsca noclegowe, sale konferencyjne oraz strefę spa.