Aktualności z obiektu

środa, 22 stycznia 2020 Nowe centrum konferencyjne - nowe możliwości. Zaproś swoich gości do Pałacu Żelechów!

Nowe centrum konferencyjne - nowe możliwości. Zaproś swoich gości do Pałacu Żelechów!

Czterogwiazdkowy Pałac Żelechów od lat z powodzeniem przyciąga organizatorów spotkań. Potencjał miejsca o niebanalnej architekturze i z nowoczesnymi rozwiązaniami jest tu w pełni wykorzystywany, a oferta poszerzana o dodatkowe usługi i przestrzenie. Z myślą o komforcie i potrzebach gości biznesowych oraz grup zorganizowanych w styczniu br. zakończono dużą inwestycję, w efekcie której w Pałacu Żelechów będzie można zrealizować konferencje dla nawet 800 osób!

piątek, 8 stycznia 2016 Zimowe konferencje pod Warszawą w zabytkowym Pałacu Żelechów

Zimowe konferencje pod Warszawą w zabytkowym Pałacu Żelechów

Z dala od zgiełku miasta, jednak blisko Warszawy, w zabytkowych wnętrzach XVIII-wiecznego Pałacu Żelechów na organizatorów konferencji czeka tej zimy niepowtarzalna cenowa propozycja.

wtorek, 30 czerwca 2015

Eleganckie konferencje wśród zieleni pod Warszawą w Pałacu Żelechów

Połączenie nowoczesności z zabytkowym, oryginalnym XVIII-wiecznym wnętrzem w dobrym guście to nie lada wyzwanie. Ale jeśli się uda, a dodamy do tego położenie w spokojnej okolicy, wśród zieleni z dobrym dojazdem do miasta mamy pełen sukces, czyli… Pałac Żelechów.

wtorek, 9 września 2014

Polub poniedziałki z Pałacem Żelechów

„Nie lubię poniedziałków” – większość z nas nie przepada za początkiem tygodnia. Pałac Żelechów proponuje, żeby to zmienić i zachęca do skorzystania ze specjalnej oferty konferencyjnej.

wtorek, 1 lipca 2014

Letnie konferencje i szkolenia w Pałacu Żelechów

Pałac Żelechów znajduje się na Mazowszu, 87 km od Warszawy. Posiada profesjonalne sale konferencyjne oraz komfortowe warunki zakwaterowania dla gości. W lipcu i sierpniu zaprasza do organizacji konferencji w ramach promocyjnej oferty.