Aktualności z obiektu

środa, 17 czerwca 2020 Radisson Blu Hotel Sopot przyjmuje już gości!

Radisson Blu Hotel Sopot przyjmuje już gości!

Usytuowanie w otoczeniu Sopockich Błoni, niedaleko plaży i atrakcji turystycznych, 219 komfortowych pokoi, duże centrum spotkań i konferencji Radisson Meetings oraz nowoczesna strefa spa - to wszystko czeka na gości nowo otwartego czterogwiazdkowego Radisson Blu Hotel Sopot.

środa, 10 czerwca 2020

Otwarcie obiektu

czwartek, 19 marca 2020

Katarzyna Dowgiałło-Edel dyrektorem Radisson Blu Hotel, Sopot

Katarzyna Dowgiałło-Edel, dyrektor Radisson Blu Hotel, Sopot, którego otwarcie zaplanowane jest na najbliższe miesiące, z hotelarstwem związana jest od kilkunastu lat. Pracowała wcześniej dla Sheraton Sopot, Hilton Gdańsk, Sopot MarriottResort & Spa, prowadziła także Villę Antonię w Sopocie.

czwartek, 16 stycznia 2020 Otwarcie niebawem, ale konferencję w Radisson Blu Hotel, Sopot zaplanuj już dziś!

Otwarcie niebawem, ale konferencję w Radisson Blu Hotel, Sopot zaplanuj już dziś!

Profesjonaliści nie pozostawiają ważnych decyzji na ostatnią chwilę. Organizacja wydarzenia wymaga czasu, wyboru optymalnej lokalizacji, odpowiedniego obiektu i usługodawców. Jeśli w planach masz konferencję nad morzem, koniecznie zapoznaj się z ofertą Radisson Blu Hotel w Sopocie, który już za kilka miesięcy otworzy swoje podwoje dla gości. Wyprzedź konkurencję - przestrzeń na swój event czy spotkanie biznesowe możesz wybrać i zarezerwować już teraz!