Aktualności z obiektu

piątek, 30 sierpnia 2019 Byliśmy, widzieliśmy Regent Warsaw Hotel. Poznaj prawdziwą gościnność – dla nas miejsce z klasą

Byliśmy, widzieliśmy Regent Warsaw Hotel. Poznaj prawdziwą gościnność – dla nas miejsce z klasą

Gdy w parze z dogodnym dojazdem i zielonym otoczeniem idą: wysoka jakość usług, duże centrum konferencyjne oraz komfortowe pokoje, atrakcyjność takiego miejsca znacznie wzrasta. Szukacie prawdziwie eleganckich wnętrz, indywidualnego podejścia do każdego projektu oraz dobrej oferty restauracyjnej? Dla Was odwiedziliśmy i opisujemy potencjał Regent Warsaw Hotel.

piątek, 2 grudnia 2016 Warszawski Regent planuje modernizację wnętrz

Warszawski Regent planuje modernizację wnętrz

W najbliższym czasie rozpocznie się modernizacja wnętrz w stołecznym hotelu Regent. Położony przy ulicy Belwederskiej 23, w pobliżu Łazienek Królewskich obiekt w związku z planowanymi pracami rozpoczyna poszukiwanie dostawców materiałów wykończeniowych.

czwartek, 6 listopada 2014

Warszawski hotel konferencyjny Regent ma już pięć gwiazdek

Regent Warsaw Hotel ma na swoim koncie branżowy sukces – przyznano mu piątą gwiazdkę. To obiekt o znaczącym zapleczu konferencyjnym i dużym zapleczu noclegowym w Warszawie.

piątek, 21 marca 2014

Dawny Hyatt działa już jako Regent Warsaw Hotel

Zarządzany do niedawna przez markę Hyatt warszawski obiekt jest teraz hotelem niezależnym, nie podlegającym żadnej sieci hotelowej.

czwartek, 20 marca 2014

Otwarcie obiektu

piątek, 14 marca 2014

Warszawski hotel Hyatt nie będzie już funkcjonował pod tą marką

Od 20 marca 2014 r. hotel Hyatt Regency Warsaw nie będzie już funkcjonował pod marką Hyatt. Dzień wcześniej kończy się bowiem umowa między hotelem a międzynarodową filią korporacji Hyatt International.

środa, 24 kwietnia 2013

Troszczy się o businesswomen

Warszawski hotel wprowadza do swojej oferty program „Women’s Experience”, który w szczególności dedykowany jest kobietom podróżującym biznesowo.

czwartek, 22 listopada 2012

Warszawski hotel świętuje dziesięciolecie istnienia

Z tej okazji 19 kwietnia 2012 r. w obiekcie odbyła się uroczysta impreza.