Aktualności z obiektu

poniedziałek, 29 czerwca 2020

Renaissance Warsaw Airport Hotel ze specjalną polityką bezpieczeństwa

Renaissance Warsaw Airport Hotel wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://www.renaissancewarszawa.pl/resourcefiles/pdf/bezpieczny-wypoczynek-w-obiektach-phh.pdf

czwartek, 12 grudnia 2019

Zwycięzca Profit Hotel Awards 2019 - obiekt biznesowy / konferencyjny

.

środa, 25 kwietnia 2018 Pięciogwiazdkowy Renaissance już otwarty. Zobacz pokoje i sale konferencyjne!

Pięciogwiazdkowy Renaissance już otwarty. Zobacz pokoje i sale konferencyjne!

Podróżujący samolotem do stolicy nie muszą już szukać daleko hotelu zapewniającego komfort pięciu gwiazdek. Naprzeciwko Lotniska Chopina otwarto już Renaissance Warsaw Airport Hotel, pierwszy w Polsce obiekt o tej randze , który sąsiaduje bezpośrednio z lotniskiem, jak również pierwszy hotel marki Renaissance w kraju. Razem z czterogwiazdkowym Courtyard by Marriott Warsaw Airport należy do spółki Chopin Airport Development.

poniedziałek, 23 kwietnia 2018

Otwarcie obiektu

środa, 23 listopada 2016

Zobacz, jak będą wyglądać pokoje w Hotelu Renaissance Warszawa

Marriott oficjalnie zatwierdził plany wyglądu wnętrz położonego przy warszawskim lotnisku Chopina hotelu Renaissance Warsaw Airport Hotel. Dzięki wzorcowym pomieszczeniom wiemy, jak będzie się prezentował wystrój pokoi. Obejrzyjcie je już dziś!

piątek, 22 kwietnia 2016

Zmiany na najwyższych szczeblach Chopin Airport Development

Spółka Chopin Airport Development powołała nowego prezesa zarządu. Z dniem 25 kwietnia zostanie nim Gheorghe Marian Cristescu.

wtorek, 7 kwietnia 2015

Sale konferencyjne w Marriotcie przy lotnisku w Warszawie za 15 miesięcy

Wznowiono budowę hotelu Renaissance by Marriott na warszawskim Lotnisku Chopina. Obiekt zaoferuje m.in. 400 miejsc noclegowych i aż 650 mkw. powierzchni konferencyjnej.

piątek, 27 czerwca 2014

Trwają poszukiwania nowego wykonawcy hotelu Renaissance

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze ogłosiło kolejny przetarg na dokończenie budowy pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

wtorek, 17 czerwca 2014

Adam Strażecki prezesem spółki Port-Hotel

12 czerwca 2014 r. Rada Nadzorcza spółki Port-Hotel powołała Adama Strażeckiego na stanowisko prezesa zarządu – dyrektora generalnego.

środa, 16 kwietnia 2014

Adam Strażecki zastępuje Mirosława Moczarskiego w Port Hotel

Od połowy marca 2014 r. funkcję p.o. prezesa spółki Port Hotel pełni Adam Strażecki.

piątek, 28 marca 2014

Przetarg na budowę hotelu Renaissance w Warszawie unieważniony

Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze unieważniło przetarg na dokończenie budowy pięciogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Porcie Lotniczym im. Fryderyka Chopina w Warszawie.

środa, 29 stycznia 2014

Mirosław Moczarski prezesem Port-Hotel

Rada nadzorcza spółki Port-Hotel zdecydowała, że jej dotychczasowy prezes pozostanie na swoim stanowisku na kolejną trzyletnią kadencję.

piątek, 24 stycznia 2014

Budowę hotelu Renaissance by Marriott w Warszawie dokończy nowy wykonawca

Dokończenie budowy i uruchomienie pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance na Lotnisku Chopina jest dla spółki Port-Hotel jednym z podstawowych celów działalności na 2014 rok.

wtorek, 25 czerwca 2013

Wykonawca warszawskiego hotelu bankrutuje

Austriacka spółka Alpine Bau jest wykonawcą m.in. pięciogwiazdkowego hotelu Renaissance przy warszawskim lotnisku Chopina. Nie wiadomo jeszcze w jakim stopniu jej upadłość wpłynie na termin realizacji projektu.

poniedziałek, 3 czerwca 2013

Rusza jesienią 2013 r.

Pięciogwiazdkowy hotel na warszawskim Lotnisku Chopina jest już prawie gotowy. Wiadomo też, kto będzie zarządzał obiektem.

poniedziałek, 11 lutego 2013

Nowoczesny hotel konferencyjny przy Okęciu już na ostatniej prostej

Już jesienią 2013 r. do użytku zostanie oddany kolejny pięciogwiazdkowy hotel w Warszawie, w którym znajdzie się zaplecze konferencyjne o łącznej powierzchni 650 mkw.

czwartek, 22 listopada 2012

Trwa budowa warszawskiego hotelu z salami konferencyjnymi

Aktualnie trwają prace związane z wykonaniem kompletnego stanu surowego obiektu.

czwartek, 22 listopada 2012

Wmurowano kamień węgielny pod nowy pięciogwiazdkowy hotel na Okęciu

31 maja 2012 r. na placu budowy hotelu Renaissance by Marriott miało miejsce znaczące wydarzenie. Wmurowania kamienia węgielnego pod obiekt dokonał Michał Marzec, dyrektor lotniska Chopina w Warszawie.

czwartek, 22 listopada 2012

Na pięciogwiazdkowym warszawskim hotelu zawisła wiecha

14 listopada 2012 r. miała miejsce ceremonia zawieszenia symbolicznej wiechy na nowym obiekcie powstającym na terenie Lotniska Chopina. Pierwszy hotel marki Renaissance w tej części Europy będzie miał 5 sal konferencyjnych.