Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkockie Ranczo Wellness & Spa

Skarboszewo 30, 09-152 Naruszewo
www.szkockieranczo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Jędrzejewski Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Szkockie Ranczo Wellness & Spa

Aktualności

:

 • Konferencje, integracja i bankiety w plenerze na ranczo pod Warszawą

  Konferencje, integracja i bankiety w plenerze na ranczo pod Warszawą - Szkockie Ranczo Wellness & Spa W niewielkiej miejscowości Skarboszewo, położonej na północny-zachód od Warszawy, funkcjonuje hotel, który zapewnia jedyne w swoim rodzaju warunki do organizacji konferencji, szkoleń, czy wyjazdów integracyjnych. Szkockie Ranczo to nie tylko baza noclegowa i zaplecze konferencyjne, ale również... czytaj więcej
:
:
Poleć artykuł:

Oferty specjalne

 • W październiku gratis dla organizatora

  Organizując szkolenie w dniach 15-17.10.2018 lub 22-24.10.2018 lub 29-30.10.2018 otrzymujecie Państwo bezpłatny nocleg ze śniadaniem dla organizatora spotkania.
 • LISTOPAD - 50% SALA KONFERENCYJNA

  Listopad nie musi być szaty i zimny. Restauracja z kominkiem, sala konferencyjna ze szklanymi ścianami i widokiem na ogród. Jak zawsze pyszna kuchnia i profesjonalna obsługa. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj termin. Obniż koszty planowanego spotkania.
 • Wigilia firmowa w Szkockim Ranczo

  Firmowa wigilia to nie tylko doskonała okazja do integracji zespołu ale również czas spotkań z kontrahentami, współpracownikami oraz partnerami biznesowymi. Czas podsumowań, bilansów i planów na przyszły rok. A to wszystko w cieple kominka, z pachnącą choinką i muzyką w...