Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Szkockie Ranczo Wellness & Spa

Skarboszewo 30, 09-152 Naruszewo
www.szkockieranczo.pl

Skontaktuj się z obiektem

Adrian Jędrzejewski Manager +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Szkockie Ranczo Wellness & Spa

Aktualności

:

 • Konferencje, integracja i bankiety w plenerze na ranczo pod Warszawą

  Konferencje, integracja i bankiety w plenerze na ranczo pod Warszawą - Szkockie Ranczo Wellness & Spa W niewielkiej miejscowości Skarboszewo, położonej na północny-zachód od Warszawy, funkcjonuje hotel, który zapewnia jedyne w swoim rodzaju warunki do organizacji konferencji, szkoleń, czy wyjazdów integracyjnych. Szkockie Ranczo to nie tylko baza noclegowa i zaplecze konferencyjne, ale również... czytaj więcej

Oferty specjalne

 • Kosmetologia estetyczna

  Wysoce zaawansowane i wyspecjalizowane zabiegi kosmetologiczne. Złuszczanie naskórka, lifting bez skalpela.  
 • FIRMOWE SPOTKANIE WIGILIJNE 2017

  W ramach spotkania otrzymują Państwo: Salę konferencyjną wraz z wyposażeniem 50% taniej! Nocleg ze śniadaniem dla organizatora spotkania lub trenera GRATIS! Nie czekaj – już dziś zarezerwuj miejsce na przedświąteczne spotkanie firmowe w mazowieckiej oazie spokoju, tylko 70 km od Warszawy!
 • OSTATNI WOLNY TERMIN W PAŹDZIERNIKU

  19-21.10.2017 – ostatni, bardzo atrakcyjny termin październikowy. Promocyjna cena sali konferencyjnej!
 • LISTOPAD Z BEZPŁATNA SALĄ KONFERENCYJNĄ

  Listopad nie musi być szaty i zimny. Restauracja z kominkiem, sala konferencyjna ze szklanymi ścianami i widokiem na ogród. Jak zawsze pyszna kuchnia i profesjonalna obsługa. Już dziś zadzwoń i zarezerwuj termin. Obniż koszty planowanego spotkania.
 • Wigilia firmowa w Szkockim Ranczo

  Firmowa wigilia to nie tylko doskonała okazja do integracji zespołu ale również czas spotkań z kontrahentami, współpracownikami oraz partnerami biznesowymi. Czas podsumowań, bilansów i planów na przyszły rok. A to wszystko w cieple kominka, z pachnącą choinką i muzyką w tle. Propozycja Menu...