Aktualności z obiektu

wtorek, 18 czerwca 2019 Wnętrza inspirowane morzem. Przemiana Vienna House w Międzyzdrojach

Wnętrza inspirowane morzem. Przemiana Vienna House w Międzyzdrojach

Upalny sezon wypoczynkowy Vienna House Amber Baltic Miedzyzdroje rozpoczyna z odnowionymi wnętrzami. Generalna renowacja przeprowadzona w czterogwiazdkowcu zakończona została w czerwcu br. Goście nadmorskiego hotelu Vienna House mogą teraz podziwiać przestrzenie pełne nawiązań do otoczenia, w których odpoczynek i praca odbywać się będą w prawdziwie komfortowych warunkach. 5 odnowionych sal konferencyjnych wyposażono w nowy sprzęt multimedialny, wygodne krzesła i stoły. Po połączeniu największe z sal tworzą przestrzeń na konferencje dla 180 osób w układzie teatralnym.

czwartek, 18 kwietnia 2019

Ostatni remont obiektu

czwartek, 19 maja 2016

Nowy wygląd hotelu Amber Baltic Międzyzdroje na 25 urodziny

W tym roku Vienna House Amber Baltic Międzyzdroje kończy 25 lat i aby z tej okazji wyglądać olśniewająco, szykuje się już od 2014 roku. Remont i odświeżanie hotelowych wnętrz przeprowadzane były tak, aby prac nie odczuwali goście. Efekty zobaczymy już w tym sezonie.

czwartek, 20 sierpnia 2015

Latem konferencje z niespodzianką w Amber Baltic w Międzyzdrojach

Morze, plaża… konferencja! O każdej porze roku eleganckie wnętrza, profesjonalna obsługa i nowoczesne sale konferencyjne. Do tego spa, widok na morze i sukces murowany.

poniedziałek, 1 lipca 1991

Otwarcie obiektu