Aktualności z obiektu

czwartek, 25 czerwca 2020 Metamorfoza wnętrz Vienna House Andel's Cracow

Metamorfoza wnętrz Vienna House Andel's Cracow

Goście czterogwiazdkowego Vienna House Andel's Cracow mogą podziwiać efekty przemiany, jakiej poddane zostały wnętrza krakowskiego hotelu. Rozpoczęta w październiku ub. roku, a zakończona w kwietniu br. renowacja objęła pokoje i centrum konferencyjne. Tym samym zakończono ostatni etap modernizacji hotelu.

środa, 10 czerwca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w hotelu Vienna House Andel's Cracow

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce hotel Vienna House Andel's Cracow wprowadził zasady bezpieczeństwa i higieny, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://www.viennahouse.com/en/healthsafety.html.

poniedziałek, 17 września 2018 Vienna House Andel’s Cracow z odnowionymi wnętrzami

Vienna House Andel’s Cracow z odnowionymi wnętrzami

Czterogwiazdkowy obiekt największej austriackiej sieci hotelowej przeszedł w tym roku gruntowną modernizację. Architekci zaprojektowali na nowo najniższą kondygnację Vienna House Andel’s Cracow. Hotelowa restauracja Maverics otrzymała wystrój nawiązujący do motywów kalifornijskich, takich jak wzory roślinne czy połączenie drewnianych i metalowych materiałów wykończeniowych. Również menu lokalu nawiązywać ma do tradycji kulinarnych słonecznego stanu USA, czerpiących z kuchni europejskiej, meksykańskiej i azjatyckiej.

środa, 30 maja 2018

Restauracja Mavericks Cracow – imprezy firmowe i eventy w kalifornijskim stylu

Nowa restauracja w hotelu Vienna House Andel's Cracow od dziś podniebienia gości cieszyć będzie daniami kuchni amerykańskiej. Mavericks Cracow zajęło miejsce dawnej restauracji Delight. Teraz w menu królują specjały w kalifornijskim stylu z azjatyckimi, meksykańskimi i europejskimi wpływami. Jak na inspirację surferskimi klimatami przystało, jest to przestrzeń na spotkania w swobodnej, przyjacielskiej atmosferze.

piątek, 5 sierpnia 2016

Joanna Domańska nowym dyrektorem krakowskiego hotelu Andel’s

Od początku sierpnia krakowski Andel’s by Vienna House ma nowego dyrektora operacyjnego. Została nim Joanna Domańska.

czwartek, 9 czerwca 2016

Najnowsze technologie w salach konferencyjnych w hotelach Vienna House

Nowoczesnych rozwiązań technologicznych doczekało się centrum konferencyjne hotelu Vienna House w Katowicach, a już niebawem najnowszy sprzęt multimedialny pojawi się w również w wyposażeniu hotelu andel’s by Vienna House Cracow.

środa, 13 marca 2013

Krakowski hotel konferencyjny ma nową general manager

Maria Makal-Młynarska objęła stanowisko general managera czterogwiazdkowego obiektu należącego do sieci Vienna International Hotels & Resorts. Pod przewodnictwem nowej dyrektor hotel ma umacniać pozycję jednego z najlepszych i najpopularniejszych obiektów w Krakowie.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy dyrektor generalny

Z dniem 1 sierpnia 2012 r. Katarzyna Szymańska objęła stanowisko General Managera w czterogwiazdkowym hotelu w Krakowie. Nowa dyrektor ma ambitne plany - zamierza utrzymać standard usług i wizerunek pierwszego design hotelu w Polsce.