Aktualności z obiektu

poniedziałek, 29 czerwca 2020

Bezpieczny pobyt i konferencje w Z-Hotel Business & Spa

Z-Hotel Business & Spa wdrożył politykę bezpieczeństwa w związku z pandemią COVID-19. Szczegóły znajdują się na stronie obiektu: https://z-hotel.com/bezpieczny-hotel/

piątek, 24 sierpnia 2018 Byliśmy, widzieliśmy Z-Hotel. Jeszcze więcej przestrzeni na konferencje blisko Warszawy

Byliśmy, widzieliśmy Z-Hotel. Jeszcze więcej przestrzeni na konferencje blisko Warszawy

Jaki jest przepis na rynkowy sukces obiektów biznesowo-konferencyjnych? Na pewno atrakcyjne położenie, z dogodnym dojazdem, najlepiej w malowniczym otoczeniu, które zapewni dobre warunki do pracy i odpoczynku. Z bogatą ofertą przestrzeni konferencyjnych i eventowych, które zainspirują do organizacji tu wydarzeń o różnym charakterze. Takim miejscem jest Z-Hotel Business & Spa w Otwocku, który – po rozbudowie – ma jeszcze więcej do zaproponowania organizatorom spotkań.

poniedziałek, 12 października 2015

Jesienne konferencje za pół ceny w Z-Hotel Business & Spa

Organizowanie konferencji jesienią może mieć sporo plusów. Zwłaszcza jeśli wybierze się Z-Hotel Business & Spa w Otwocku pod Warszawą. Można zapłacić tylko połowę ceny i mieć przy okazji wiele niespodzianek.

wtorek, 27 stycznia 2015

Konferencje i karnawałowe atrakcje w Z-Hotel pod Warszawą

Do końca lutego w podwarszawskim Z-Hotel Business & SPA można skorzystać ze specjalnej propozycji na organizację konferencji – zimowy pakiet obejmuje m.in. atrakcyjne zniżki i materiały bonusowe dla uczestników.

piątek, 5 grudnia 2014

Świąteczne prezenty przy firmowym stole wigilijnym w Z-Hotel

Jeśli planujesz spotkanie firmowe dla swoich pracowników lub klientów, a masz dość miejskiego zgiełku i chciałbyś połączyć spotkanie z prawdziwym relaksem wybierz Z-Hotel. Hotel zaprasza na wigilie firmowe oraz oferuje specjalne pakiety spa, które świetnie nadadzą się na świąteczny upominek.

poniedziałek, 6 października 2014

Czterogwiazdkowiec pod Warszawą zyska salę kongresową

Wiosną 2015 r. rozpocznie się rozbudowa otwockiego Z-Hotel Business & Spa. W jej efekcie obiekt zyska nowe skrzydło, w którym pojawią się: sala bankietowo-kongresowa, strefa rozrywki oraz dodatkowe pokoje dla gości.

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel na konferencje w województwie mazowieckim

W Otwocku, w odległości 25 km od gwarnej Warszawy, powstaje nowoczesny hotel o profilu biznesowym.

 

 

 

 

 

 

 

 

Z-hotel Business & Spa położony jest na 2 ha terenu rekreacyjno-wypoczynkowego, dzięki czemu nowy obiekt zapewni komfortowe warunki zarówno do pracy, relaksu jak i aktywnego wypoczynku. Nowoczesny, czterogwiazdkowy hotel, zlokalizowany niedaleko rzeki Świder, wśród lasów sosnowych,  ma być idealnym miejsce na konferencje oraz zjazdy biznesowo-szkoleniowe.


W hotelu znajdzie się profesjonalne, bogato wyposażone zaplecze konferencyjno-szkoleniowe, w skład którego wejdą 4 sale konferencyjne oraz Club Room. Sale konferencyjne posiadać będą sprzęt multimedialny, niezbędny przy prawidłowym przebiegu różnego rodzaju spotkań, w tym: ekran, flipchart, projektor multimedialny oraz nagłośnienie.


Hotel do dyspozycji odda 50 pokoi, wliczając w to 2 apartamenty oraz 2 pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje wyposażone zostaną m.in. w klimatyzację, telefon, Internet, TV, Minibar a także biurko i sejf.

W hotelu znajdzie się również część SPA & Wellness, a w niej m.in.: basen z hydromasażem i przeciwprądem, jacuzzi, sauna fińska ze studnią lodową, a także sala ćwiczeń.


W obiekcie nie zabraknie też zaplecza gastronomicznego. Na gości czekać będzie restauracja oraz bar.

Otwarcie nowego hotelu odbyć ma się już wkrótce.


Wśród pozostałych obiektów konferencyjnych w Otwocku wymienić można również kompleks restauracyjno-konferencyjny Lipowy Gościniec, a także Villa Otwock.

 


źródło: www.konferencje.pl

czwartek, 22 listopada 2012

Nowy hotel otwarty zostanie na Mazowszu

W Otwocku przy ulicy Wczasowej już wkrótce otwarty zostanie luksusowy hotel, stworzony z myślą o osobach poszukujących komfortowego miejsca na spotkania biznesowe i tych, dla których ważny jest relaks.

czwartek, 22 listopada 2012

Hotel na konferencje w Otwocku już otwarty

W dniu 20 lutego br. czterogwiazdkowy obiekt hotelowo-konferencyjny przyjął pierwszych gości.

czwartek, 22 listopada 2012

Z certyfikatem TÜV

Czterogwiazdkowy obiekt w Otwocku otrzymał certyfikat TÜV Rheinland Polska potwierdzający zgodność funkcjonowania hotelowego spa ze standardem „Dobra Praktyka Higieniczna i Bezpieczeństwo Użytkowników w Ośrodkach Spa & Wellness”. Tym samym Z-Hotel Business & Spa stał się jedynym hotelem w Polsce posiadającym to prestiżowe wyróżnienie.

czwartek, 1 marca 2012

Otwarcie obiektu