Aktualności z obiektu

środa, 17 czerwca 2020

Zamek Janów Podlaski ze specjalną polityką bezpieczeństwa!

W związku z sytuacją epidemiczną w Polsce Zamek Janów Podlaski wprowadził zasady bezpieczeństwa i higieny, które pozwolą gościom czuć się bezpiecznie i komfortowo.

wtorek, 18 kwietnia 2017 Historyczny klimat i nowoczesne aranżacje. Konferencje w Janowie Podlaskim

Historyczny klimat i nowoczesne aranżacje. Konferencje w Janowie Podlaskim

Zwycięzca konkursu Profit Hotel Awards 2016 w kategoriach: hotel historyczny i nowy obiekt, 2. miejsce w konkursie Hotel z Pomysłem 2016, 1. miejsce w konkursie Modernizacja Roku 2015 w kategorii: Obiekty Hotelarsko-Turystyczne, a także najnowsze wyróżnienie – MP Power Award w kategorii Unique Venue. Utytułowany hotel nie tylko dla utytułowanych głów. Zamkowe wnętrza w nowoczesnym wydaniu, doskonały przykład, jak powinna przebiegać rewitalizacja zabytkowego obiektu, by zachwycał wnętrzami. A przede wszystkim – doskonale zorganizowane centrum konferencyjne. Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim!

czwartek, 2 marca 2017

Hotel na Zamku w Janowie nominowany do nagrody MP Power Awards

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim otrzymał nominację do prestiżowej nagrody MP Power Awards 2016 w kategorii MP Power Venue. Wśród obiektów, które walczyć będą o palmę pierwszeństwa w kategorii Unique venue, znalazł się również łódzki Hotel Tobaco.

poniedziałek, 20 czerwca 2016

W Janowie już odbywają się konferencje. Hotel na Zamku już otwarty!

Czterogwiazdkowy hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski przyjął już pierwszych gości. Choć uroczysta gala otwarcia jeszcze przed nami, Zamek udostępnił już pokoje i sale konferencyjne.

piątek, 22 kwietnia 2016

Otwarcie obiektu

poniedziałek, 11 kwietnia 2016

Wkrótce wyczekiwane otwarcie niezwykłego Zamku w Janowie!

Czterogwiazdkowy hotel Zamek Biskupi Janów Podlaski szykuje się do otwarcia. Jednak zanim to nastąpi hotel zaprasza gości na Dzień Otwarty - Galę Ślubną, a organizatorom konferencji już teraz oferuje wyjątkowe warunki.

wtorek, 22 grudnia 2015

Michał Garnek szefem kuchni w Zamku w Janowie Podlaskim

Centrum Konferencyjno–Wypoczynkowe Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, które zbliża się do otwarcia, ma już swojego szefa kuchni. Stanowisko to objął Michał Garnek.

wtorek, 24 listopada 2015

Joanna Puchałka dołączyła do zespołu Zamku w Janowie Podlaskim

W czterogwiazdkowym centrum konferencyjno–wypoczynkowym Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim stanowisko Kierownika Sprzedaży i Marketingu objęła Joanna Puchałka. Do jej obowiązków należeć będzie zbudowanie strategii sprzedażowo–marketingowej oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami.

wtorek, 8 września 2015

Mariusz Plichta dyrektorem operacyjnym Zamku w Janowie Podlaskim

Wybrano dyrektora operacyjnego czterogwiazdkowego centrum konferencyjno-wypoczynkowego, które powstaje w Zamku Biskupim w Janowie Podlaskim. Został nim Mariusz Plichta.

środa, 5 sierpnia 2015

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim będzie otwarty w I kwartale 2016 r.

W Janowie Podlaskim, w zabytkowym Zamku Biskupów Łuckich powstaje składający się z wielu budynków hotel z centrum konferencyjnym, który przyjmie pierwszych gości w I kwartale 2016 roku.

wtorek, 31 marca 2015

Konferencje na zamku w Janowie Podlaskim od 2016 roku

Zamek Biskupów Łuckich, złożony z wielu budynków położonych na 40 hektarach powierzchni w Janowie Podlaskim, to miejsce, w którym powstanie centrum konferencyjno-bankietowe oraz hotel.