Aktualności z obiektu

czwartek, 20 lutego 2020

Ostatni remont obiektu

piątek, 28 grudnia 2018 A po konferencji... odkryj zakopiańskie wody termalne na nowo!

A po konferencji... odkryj zakopiańskie wody termalne na nowo!

Praca to zdrowie. To stwierdzenie nie zdziwi z pewnością gości Zespołu Pensjonatów Antałówka oraz osób, które miały okazję odwiedzić znajdujący się zaraz obok Aqua Park. Event lub konferencja w górach to dla gości duża atrakcja, z kolei możliwość przygotowania części biznesowej i rekreacyjnej wydarzenia w jednym miejscu, jest dla organizatorów dużą wygodą. Na gości Antałówki czekają sale konferencyjne na szkolenia dla łącznie 280 osób, komfortowe pokoje oraz kompleks basenowy wraz z nowo otwartą niecką balneologiczną z wodą siarczkową oraz huśtawką wodną – bonus dla zdrowia i rozrywki

wtorek, 6 listopada 2018

Byliśmy, widzieliśmy Antałówkę. Bankiety i konferencje wśród gór

POLSKIE TATRY S.A. to marka znana i chętnie wybierana przez klientów indywidualnych i grupowych już od 25 lat. Ten piękny jubileusz zachęca do odwiedzin i zobaczenia, jak prezentuje się oferta pensjonatów i hoteli spółki. Tym razem zaglądamy do Antałówki i sprawdzamy, jakie zaplecze konferencyjno-bankietowe znajdziemy w obiektach i gdzie zorganizować dodatkowe atrakcje dla naszych gości. Świetne położenie i widoki na polskie Tatry mamy już zapewnione.

wtorek, 12 lipca 2016

Na letnie i zimowe konferencje w Zakopanem – sprawdź Antałówkę

Zakopane, Zakopane, słońce góry i górale… Tak śpiewał jakiś czas temu Sztywny Pal Azji. Oprócz tego wspaniałe widoki i niepowtarzalny klimat tego wyjątkowego miejsca. Z dala od zgiełku miasta a jednocześnie w bliskiej odległości od jego największych atrakcji. Zespół pensjonatów Antałówka w Zakopanem to nie tylko doskonałe miejsce na wypoczynek, ale także na konferencję lub wyjazd integracyjny.

czwartek, 2 lipca 2015

Sale konferencyjne z widokiem na Tatry, czyli pensjonaty Antałówka

Wyjazd do Zakopanego wcale nie musi wiązać się z hałasem na Krupówkach, zgiełkiem miasta i tłumem na drogach. Wystarczy dobrze wybrać miejsce pobytu, odnajdzie się pożądany spokój na każdą okazję – czy konferencję lub wyjazd integracyjny, czy rodzinny odpoczynek. Takim miejscem z pewnością są pensjonaty Antałówka.

wtorek, 20 lutego 1962

Otwarcie obiektu