143 miejsca na szkolenia w Poznaniu i okolicy
Strona główna    /    Przewodniki i kolekcje    /    Sale szkoleniowe w Poznaniu i okolicach

Sale szkoleniowe w Poznaniu i okolicach

Jeśli szukasz sal szkoleniowych w Poznaniu, tu znajdziesz 143 miejsca na swoje szkolenia. Jeśli chciałbyś zawęzić wyniki wyszukiwania do samego Poznania, skorzystaj z naszej zaawansowanej wyszukiwarki.

czytaj dalej…

Wyróżnione obiekty z salami konferencyjnymi

Sprawdź naszą listę obiektów z salami konferencyjnymi

Liczba znalezionych obiektów: 143
Hotel Moderno
Sprawdź dostępność
Wakacyjny rabat na rezerwacje!
Dostępne po zalogowaniu

Hotel Kolegiacki

  • 80
  • 100
  • 48

Stolica Wielkopolski rozwija się bardzo dynamicznie. Nie dziwi zatem, że jest to lokalizacja chętnie wybierana na targi i konferencje. W Poznaniu można znaleźć nie tylko duże aule na kongresy, ale także sale szkoleniowe na mniejsze spotkania biznesowe. Centrum miasta jest dobrze skomunikowane z innymi dzielnicami, co sprawia, że bez problemu uczestnicy warsztatów dotrą do ośrodków szkoleniowych położonych w dalszych dzielnicach.

Organizator, który poszukuje obiektu o określonym charakterze, znajdzie go w największej bazie obiektów w Polsce. Wyszukiwarka konferencje.pl zawiera stale aktualizowane prezentacje, w których znajdują się wszystkie istotne informacje dotyczące przestrzeni. Po wybraniu odpowiednich kryteriów poszukiwań, na konferencje.pl znaleźć można profesjonalne sale szkoleniowe w Poznaniu zarówno w hotelach, jak i dużych obiektach sportowych bądź kulturalnych oraz nowoczesnych ośrodkach szkoleniowych. Zamiast błądzić w gąszczu ofert, na konferencje.pl można szybko znaleźć optymalną salę szkoleniową, a następnie poprzez dostępny na stronie formularz skontaktować się z przedstawicielem obiektu. 

Sale szkoleniowe w dużych poznańskich obiektach

Jednym z najbardziej rozpoznawalnych obiektów w Poznaniu jest Poznań Congress Center. Jego wizytówką jest Sala Ziemi, która pomieści 2000 uczestników wydarzenia. W ofercie obiektu znajduje się też kilkadziesiąt sal, które są dostosowane zarówno do kongresów, jak i mniejszych wydarzeń. Różnorodne przestrzenie na spotkania biznesowe ma również Stadion Poznań. 50 sal szkoleniowych pozostawia duże pole do popisu, jeśli chodzi o wybór odpowiedniej przestrzeni.

W Poznaniu nie brakuje sal szkoleniowych na wynajem w obiektach eventowych. Warto przyjrzeć się ofercie Concordia Design czy Strefa LifeHouse, które mają duże doświadczenie w organizacji wydarzeń dopasowanych do potrzeb klienta. Czy są potrzebne małe sale szkoleniowe w centrum Poznania, czy większe przestrzenie pod miastem, w bazie konferencje.pl znajdzie się ich duży wybór.

Poznań: sale szkoleniowe w hotelach

Organizacja szkoleń w hotelu daje możliwość zrealizowania wydarzenia i zakwaterowania jego uczestników w jednym miejscu. Na poznańskiej mapie MICE znaleźć można zarówno tanie sale szkoleniowe w hotelach dwu- i trzygwiazdkowych, jak i eleganckie przestrzenie na spotkania w hotelach o najwyższym standardzie. 

Poznań: sale szkoleniowe w hotelach ekonomicznych

Aby obejrzeć prezentacje hoteli budżetowych na konferencje.pl, należy wśród filtrów wybrać miasto, a następnie rodzaj obiektu i – w przypadku hoteli – preferowaną liczbę gwiazdek. Gdy interesują nas miejsca w korzystnej cenie, warto odznaczyć „ekonomiczny” w opisie. W wynikach dla terminu, w którym ma się odbyć wydarzenie, znajdziemy hotele na szkolenia w Poznaniu

Wśród budżetowych hoteli sale szkoleniowe udostępniają: Campanile Poznań z 2 salami z możliwością łączenia, które pomieszczą do 80 osób, czy Hotel Palazzo Rosso z 2 salami dla maksymalnie 40 osób. Wśród hoteli sieciowych jest też Hampton by Hilton Poznan Old Town z przestrzeniami dla 20 i 60 uczestników szkoleń. 

Na oszacowanie kosztów zrealizacji wydarzenia w Poznaniu nie trzeba czekać. Prezentacje wszystkich obiektów na konferencje.pl zawierają prognozowane ceny za wynajem całodniowy. Finalny koszt potwierdzić można, przesyłając do obiektu formularz z zapytaniem o wycenę końcową.

Poznań: sale szkoleniowe w hotelach cztero- i pięciogwiazdkowych

Dawka luksusu w biznesowym świecie. Hotele w najwyższym standardzie dysponują nowoczesnym zapleczem konferencyjnym. Pięciogwiazdkowy Sheraton Poznan w samym centrum miasta oferuje nowoczesne i eleganckie sale, które pomieszczą od 32 do 200 uczestników wydarzenia. Sale szkoleniowe IBB Andersia Hotel wyróżnia wyjątkowy design i profesjonalne wyposażenie audiowizualne. Prestiżowe położenie to nie jedyny atut innego czterogwiazdkowca – Don Prestige Residence z 5 salami na spotkania. 

Również jeśli wybierzemy hotele konferencyjne położone w dalszych częściach Poznania, dotarcie do nich uczestnikom szkoleń nie sprawi problemu. Dodatkowo program wydarzenia wzbogacić można o zwiedzanie miasta, jego obiektów kultury, restauracji czy klubów. 

Zdj. pixabay (annajelec)

Sale szkoleniowe w Poznaniu i okolicach – najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Ile kosztuje wynajęcie sali szkoleniowej w Poznaniu?

Cena sal szkoleniowych w Poznaniu zależy od rodzaju obiektu oraz terminu. Prognozowane ceny najmu znajdują się w prezentacjach obiektów na konferencje.pl. Aby je potwierdzić, wystarczy przesłać do obiektu zamieszczony na stronie formularz z zapytaniem.

Gdzie w Poznaniu można znaleźć salę na szkolenia?

Centrum miasta ma zróżnicowaną ofertę obiektów na szkolenia. Hotele konferencyjne, ośrodki szkoleniowe, obiekty kultury czy bardziej nietypowe miejsca na szkolenia znaleźć można także w dalej położonych dzielnicach, z którymi Śródmieście jest dobrze skomunikowane.

Jakie wydarzenia można zorganizować w Poznaniu?

Poznań targami stoi. Ale nie tylko. Hotele konferencyjne, ośrodki szkoleniowe, a nawet restauracje i klubu oferują profesjonalną przestrzeń na eventy i dobrze wyposażone sale szkoleniowe. W stolicy Wielkopolski zorganizować można koncerty, bankiety, wystawy, uroczyste gale i kongresy naukowe.