Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zleć nam zalezienie miejsca

Bezpłatne doradztwo

Wejdź na czat i skorzystaj z bezpłatnej porady naszych doradców. Powiedz czego szukasz a przekażemy Ci linki do najlepszych obiektów spełniających Twoje kryteria. 
Jeśli chcesz żebyśmy wyręczyli Cię w całym procesie rezerwacji obiektu, skorzystaj z usługi venue finding (szczegóły poniżej)

Venue Finding

Venue finding to popularna na świecie ale całkowicie nowatorska w Polsce usługa polegająca na bezpłatnym wyborze najdogodniejszej lokalizacji na konferencje, kongresy i duże spotkania biznesowe.

Miejsce konferencji jest elementem wpływającym na całe wydarzenie. Jego położenie, wypozażenie, oryginalność, poziom świadczonych usług, czystość(!) i inne właściwości decydują o wizerunku organizatora. Wybór idealnego obiektu jest procesem wymagającym dużego zaangażowania, lecz przeprowadzony w sposób precyzyjny zwiększa szansę na sukces całego projektu.


Co zyskujesz dzięki usłudze venue finding?
# Udostępnimy osobiście sprawdzone informacje o obiektach
# Dokonamy wstępnej rezerwacji
# Przedstawimy raport porównawczy wybranych obiekektów


Udostępnimy sprawdzone informacje
Osobiście odwiedziliśmy i sfotografowaliśmy najważniejsze hotele i miejsca konferencyjne w Polsce. Nadzorowaliśmy w nich dziesiątki imprez. Z większością współpracujemy na stałe. Na bierząco odwiedzamy nowe obiekty - od nowoczesnych centrów kongresowych do przytulnych hoteli na uboczu. Dzięki wiedzy z pierwszej ręki i doświadczeniu w branży, możemy wybrać i polecić idealne miejsce, bez względu na Twoje wymagania.

Doradzimy ile osób na prawdę może pomieścić dany obiekt, na jakie imprezy będzie odpowiedni, kto oferuje usługi wysokiej jakości a gdzie brakuje zrozumienia klientów bizneowych. Oszczęcimy Ci czasu i kłopotów.


Dokonamy wstępnej rezerwacji

Znając niepisane reguły obowiązujące w branży, zarezerwujemy obiekt, który trzeba i kiedy trzeba - często nawet jeżeli już jest oficjalnie "zarezerwowany". Dopełnimy wszelkich formalności wynikających z Ustawy o Usługach Turystycznych, żeby zagwarantować termin a w razie potrzeby umożliwić bezkosztową anulację.


Przedstawimy raport porównawczy
Przedstawimy szczegółowy raport porównawczy obiektu zawierający
# profil w stylu prezentowanym w serwisie konferencje.pl (nazwa obiektu, typ obiektu, połozenie, standard; poziom dopasowania do grupy)
# ceny świadczeń: (wynajem sali konferencyjnej; koszt posiłków, przerw kawowych i zakwaterowania)
# dane osoby odpowiedzialnej za rezerwację.

Jak to wygląda w praktyce?

Bardzo prosto:
# Wypełniasz i wysyłasz do nas formularz, w którym określasz swoje wymagania
# My znajdujemy conajmniej 3 obiekty spełniający wszystkie Twoje kryteria.
# Dokonujemy wstępnych rezerwacji w preferowanym terminie
# W ciągu 72 godzin przesyłamy raport porównawczy wyszukanych obiektów na podany adres e-mail

Ile to kosztuje?

Nic.

Jak to możliwe?

Jesteśmy od 8 lat wydawcą czołowego serwisu internetowego, który promuje obiekty konferencyjne w Polsce. Większość obiektów płaci stały abonament za obecność i promocję w naszym serwisie. Dlatego możemy bezpłatnie doradzać naszym użytkownikom. Ty zyskujesz bezpłatną pomoc, obiekt ważnych klientów a my stałych zadowolonych partnerów i środki na rozwój serwisu. W ten sposób każdy wygrywa.

Jeśli skorzystasz z usługi venue finding i za naszym pośrednictwem zarezerwujesz obiekt, to jako agencja dostaniemy kilkuprocentową prowizję od zlecenia od obiektu, w którym odbyła się Twoja impreza. Najczęściej jesteśmy w stanie wynegocjować dla Ciebie zniżki wielokrotnie przekraczające tę prowizję. Dla Ciebie usługa pozostaje więc bezpłatna. 

Chcesz szybko znaleźć bezpiepieczne miejsce na swoją imprezę? 

Skontakuj się się z jednym z naszych doradców!

Aneta 
telefon: +48 22 721 15 53
email: aneta@konferencje.pl