Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów.

Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców a także teatrów i muzeów i innych oryginalnych miejsc.

Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/

Kontakt do obiektu

Kaja Wachowska Sales Manager +48 8...... Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 260 os.
bankiet 196 os.
nocleg 310 os.
Widok

10 sal konferencyjnych w Hiltonie przy lotnisku w Krakowie

Data aktualności: 15-10-2014

 • 10 sal konferencyjnych w Hiltonie przy lotnisku w Krakowie - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  Położony przy Międzynarodowym Porcie Lotniczym Kraków-Balice i zjeździe z autostrady A4 hotel Hilton Garden Inn Kraków Airport będzie dysponował ponad 700 mkw. przestrzeni konferencyjnej.

   

  Uruchomienie nowego czterogwiazdkowego hotelu przy terminalu krakowskiego lotniska ma nastąpić w IV kwartale 2014 r. Oficjalna data otwarcia nie została jeszcze potwierdzona przez przedstawicieli obiektu.

   

  Konferencje przy lotnisku

   

  Na parterze hotelu znajdzie się centrum konferencyjne o powierzchni 703 mkw. W jego skład wejdzie 10 sal konferencyjnych. Największa sala, „Alfa” o powierzchni 228 mkw., pomieści 260 osób w ustawieniu teatralnym, 188 w klasowym, 80 w podkowie oraz 196 na bankiecie. Pomieszczenie, pełniące funkcję sali konferencyjno-balowej, będzie miało wiele możliwości aranżacji. W zależności od potrzeb będą w nim ustawiane stoły różnej wielkości. W sali przewidziano także możliwość wydzielenia miejsca do tańca. W centrum konferencyjnym znajdą się również sale „Bravo”, „Charlie” i „Delta”, każda o powierzchni 48 mkw. Będzie można je dzielić na kilka mniejszych, mieszczących od 16 do 36 osób. Do dyspozycji organizatorów spotkań hotelu zostanie również oddany boardroom na 10 osób. Pomieszczenia konferencyjne będą standardowo wyposażone w rzutniki, ekrany i flipcharty.

  Hilton Garden Inn Kraków Airport sale konferencyjne konferencje przy lotniskuHilton Garden Inn Kraków Airport sale konferencyjne konferencje przy lotnisku

   

  Gastronomia i dodatkowe usługi

   

  W krakowskim Hiltonie znajdą się restauracja, która pomieści do 108 osób oraz lobby bar z kominkiem. Obok nich funkcjonować będzie całodobowy sklep „PavilionPantry”. W hotelu będzie można zamówić usługę prania i czyszczenia odzieży, jak również skorzystać z samoobsługowej pralni. W całym obiekcie zapewniony zostanie bezprzewodowy dostęp do Internetu.

  Hilton Garden Inn Kraków Airport sale konferencyjne konferencje przy lotnisku

  Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 155 pokoi, w tym 42 pokoje typu Queen, 32 pokoje typu Twin, 74 pokoje typu King, 4 pokoje dla osób niepełnosprawnych, 2 Apartamenty typu Junior oraz 1 Apartament. W każdym z nich goście znajdą żelazko, deskę do prasowania oraz zestaw do parzenia kawy i herbaty. W hotelu pojawi się również sala fitness.

Oferty specjalne