Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kpt. M. Medweckiego 3, 32-083 Balice
http://www.hiltonhotels.com/pl_PL/polska/hilton-garden-inn-krakow-airport/

Skontaktuj się z obiektem

Kaja Wachowska Sales Manager +48 8...... Pokaż telefony
Widok
Hilton Garden Inn Kraków Airport

Kraków zaprasza na konferencje w nowo otwartym Hiltonie

Data aktualności: 07-11-2014

 • Kraków zaprasza na konferencje w nowo otwartym Hiltonie - Hilton Garden Inn Kraków Airport

  W środę, 5 listopada br. oficjalnie ruszył Hilton Garden Inn Kraków Airport. To dobra wiadomość dla organizatorów konferencji i spotkań biznesowych – hotel położony jest przy międzynarodowym terminalu krakowskiego lotniska w Balicach.

  Hilton Garden Inn Kraków Airport to drugi obiekt tej marki w kulturalnej stolicy Polski, a dziesiąty w całym kraju. Położenie nowego obiektu pozostaje nie bez znaczenia dla gości biznesowych oraz uczestników konferencji organizowanych w nowym Hiltonie, a także dla turystów, którzy chcą skorzystać z porannego lotu.
   

  Kolejne sale konferencyjne w Krakowie

  Hotel dysponuje dziewięcioma salami konferencyjnymi oraz salą boardroom do rozmów biznesowych i negocjacji z klientami. Sale mieszczą od 18 do 90 osób w ustawieniu teatralnym. Można je łączyć w różne konfiguracje uzyskując powierzchnię na konferencje dla od 36 do 260 uczestników. Każde z pomieszczeń konferencyjnych jest  wyposażonych w sprzęt multimedialny, taki jak rzutniki, ekrany i flipcharty.
  Ponadto, obiekt udostępnia dla gości 155 standardowo wyposażonych pokoi, restaurację, lobby bar oraz salę fitness.

Oferty specjalne