Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Łódź

Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź
www.hilodz.com

Kontakt do obiektu

Anna Puta Pokaż telefony

Podstawowe parametry

konferencja 136 os.
bankiet 40 os.
nocleg 250 os.
Widok

Czterogwiazdkowy hotel otworzy się pod koniec maja

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel otworzy się pod koniec maja - Holiday Inn Łódź

  Po siedemnastu latach budowa obiektu na rogu ul. Piotrkowskiej i Radwańskiej w Łodzi dobiega końca.

   

   

   

   

   

   

  W tym czasie budynek kilkakrotnie zmieniał właściciela. Także sieć Holiday Inn, który związała się z hotelem w lutym 2011 roku, miała opóźnienia w jego budowie.

  Jak informuje Jolanta Tylus, dyrektor łódzkiego hotelu, obecnie w budynku trwają prace wykończeniowe - kładziona jest posadzka w lobby na parterze oraz marmury na jego ścianach, w salach konferencyjnych montowane są wykładziny, zaś większość pokoi i pomieszczeń jest już umeblowana. Dokładna data otwarcia hotelu będzie znana najpóźniej na początku maja. Jak informują przedstawiciele sieci, można już dokonywać rezerwacji na czerwiec 2012 roku, jednak w przypadku rezerwacji przez internet pokoje będą dostępne najwcześniej we wrześniu.

  W zarządzanym przez firmę PREM Group czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn znajdzie się 127 pokoi (typu standard, executive i junior suite) oraz jeden apartament. Ciekawostką jest fakt, że dzięki tzw. "pillow menu" goście hotelu będą mieli możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im poduszek. Hotelowa restauracja będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. W budynku działać będzie także spa. Z kolei na pierwszym piętrze obiektu znajdzie się osiem sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Hotel zaoferuje również bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu.
   

   

  źródło: www.hilodz.com