Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Holiday Inn Łódź

Piotrkowska 229/231, 90-456 Łódź
www.hilodz.com

Skontaktuj się z obiektem

Anna Puta Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Holiday Inn Łódź

Czterogwiazdkowy hotel otworzy się pod koniec maja

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy hotel otworzy się pod koniec maja - Holiday Inn Łódź

  Po siedemnastu latach budowa obiektu na rogu ul. Piotrkowskiej i Radwańskiej w Łodzi dobiega końca.

   

   

   

   

   

   

  W tym czasie budynek kilkakrotnie zmieniał właściciela. Także sieć Holiday Inn, który związała się z hotelem w lutym 2011 roku, miała opóźnienia w jego budowie.

  Jak informuje Jolanta Tylus, dyrektor łódzkiego hotelu, obecnie w budynku trwają prace wykończeniowe - kładziona jest posadzka w lobby na parterze oraz marmury na jego ścianach, w salach konferencyjnych montowane są wykładziny, zaś większość pokoi i pomieszczeń jest już umeblowana. Dokładna data otwarcia hotelu będzie znana najpóźniej na początku maja. Jak informują przedstawiciele sieci, można już dokonywać rezerwacji na czerwiec 2012 roku, jednak w przypadku rezerwacji przez internet pokoje będą dostępne najwcześniej we wrześniu.

  W zarządzanym przez firmę PREM Group czterogwiazdkowym hotelu Holiday Inn znajdzie się 127 pokoi (typu standard, executive i junior suite) oraz jeden apartament. Ciekawostką jest fakt, że dzięki tzw. "pillow menu" goście hotelu będą mieli możliwość wyboru najbardziej odpowiadających im poduszek. Hotelowa restauracja będzie specjalizowała się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. W budynku działać będzie także spa. Z kolei na pierwszym piętrze obiektu znajdzie się osiem sal konferencyjnych z pełnym wyposażeniem audiowizualnym. Hotel zaoferuje również bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu.
   

   

  źródło: www.hilodz.com